Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol tudnék egészséges nassolni...

Hol tudnék egészséges nassolnivalót beszerezni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, kollégiumban lakom. Fura, de néha nagyon hízlaló kajákat kapunk (hamburger, csirkeszárnyak sült krumplival stb.), én pedig fogyni szeretnék ezért szeretnék venni valami egészséges nasit otthonra. A mi kolinkban nem lehet főzni a diákoknak, szóval semmi olyan sem jöhet szóba, amit külön el kell készíteni. Konkrétan vízforralónk sem lehet. Szóval olyan nasikat szeretnék beszerezni, amik már készen vannak (pl. egészséges müzliszelet). Ismertek esetleg olyan boltokat, ahol körül nézhetnék? És ha esetleg tudnátok konkrét példákat mondani, hogy mit tudnék enni, annak is nagyon örülnék. Előre köszönöm a válaszotok :)

2017. nov. 19. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Gyümölcs, gyümölcssaláta

zabkása, cukrozatlan kakaópor, növényi tej (nem igényel hűtést)

olajos magvak pl. dió, kesu, mogyoró, mandula

2017. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező!

Legközelebb fogalmazz pontosabban, mert így nagyon félreérthető a kérdés, látod, az 1-es válaszoló is bedőlt neki.


Te NEM egészséges nassolnivalót keresel (mert abba minden egészséges beletartozik, az 1-es válasz olajos magvai is, amik brutális energiabombák) hanem fogyókúrásat.


Tulajdonképpen sokkal inkább a fogyókúrák kategóriában kellett volna kérdezned, mivel az általad említett müzliszeletek is agyon vannak b-va cukorral.


Szóval ez konkrétan kalóriaszegény étrend, ami jó messze áll az egészségestől.

2017. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Gyümölcs, nyers zöldségek, natúr joghurt, kefir.

Minden nagyobb áruházban van bio termék, a

Bioboltokban is szívesen segítenek.

2017. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

A krumpli nem hizlaló, a kalóriatöbblet hizlaló.

A müzliszelet nem tudom, mitől lenne kevésbé hizlaló, de persze kérdés, mivel laksz jól.

Nekem a szénhidrátok betesznek a fogyásomnak (úgyhogy a zöldségekkel is óvatosan bánok), az olajos magvak támogatják. Ez egyedi. Bár rengetegen fogynak zsírra alapozott étrenden, mivel az az emberek többségét jól laktatja s egyszerűen, jóllakottan tudnak így fogyni.


Én olajos magvat, sajtot, némi zöldséget alkalmaznék (persze mindegyiknél ügyelve a mennyiségre, mert nekem kell, sokat tudok enni), de ha a te étrended szénhidrátos, akkor neked lehet, hogy más kell.

2017. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Diákcsemege minden nagyobb boltban kapható (Földimogyoró, mazsola, mogyoró, kesudió, mandula keveréke)


A Lidl-ben szoktam venni. Kék csomagolása van.


De próbáld ki a gyümölcsöket is.

2017. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Dm-be lehet kapni (és egyéb nagy áruházakban) zöldség csipszeket, és állítólag nagyon finomak!
2017. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!