Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak az előre csomagolt darált marhahúsról?

Figyelt kérdés
Hamburgert szeretnék csinálni a hétvégén és nem szeretnék sokat venni max 0,5-1kg-ot és némelyik hentes nem szeret olyan "kis" adagot ledarálni!

#marhahús #előcsomagolt
2018. jan. 3. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Semmivel sem rosszabb, mint amit a hentes darál le, söt sokkal higiénikusabb körülmények közt lesz ledarálva.
2018. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Bocs: még csak annyit, ha elöre csomagoltat veszel, figyelj arra, hogy kibontáskor furcsa szaga van, kb fél órát várni kell, mire ez eltünik - de ez a védögázas csomagolás miatt van, nem a hús romlott.
2018. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

2. És akkor most az ember honnan tudna hogy jó e vagy sem?


Szerintem vegyél egy hús daralot.

Legalábbis mi megvesszük a húst, jól megmossuk aztán le daráljuk, így a biztos..

2018. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Onnan lehet tudni, hogy ha csak a csomagolás miatt van furcsa szaga, az nem olyan, mintha romlott lenne - csak ehhez azért ismerni kell a két szagot -, emellett fél óra alatt eltünik a szag, ellentétben a romlott hússal, ahol csak erösdnek.
2018. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
A sparban vásároltam néha néha a hűtőpultból bedobozolt darált húst. Nagyon megvoltam elégedve vele, én spec milánóit készítettem belőle és fasírtot.
2018. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

ma 16:03


Életembe nem éreztem még semmiféle szagát a darált húsnak. XD

2018. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Sok esetben van enyhe szaga, csak egyesek megijednek töle, a többinek meg fel sem tünik.
2018. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Én a tescoban vettem egyszer ilyen védőgázas húst! Fasírtot csináltam belőle már sütés közben gyanús volt nekem mert túlságosan is szépen kigömbölyödtek (mindig kissé ragyás szokott lenni) mintha felfújódtak volna csak aztán miután az elsőbe bele haraptam akkor döbbentem rá hogy szója is van benne! Szóval figyeld a csomagolást hogy mit ír!
2018. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lol az első kommentelőnek mért pontoztátok le minden kommentjént :D egyátalán nem mond baromságokat.


Remélhetőleg az én Likejaim kicsit feljavítják ...

2018. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!