Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A füstölt sprotni szálkáját...

A füstölt sprotni szálkáját meglehet enni? Lesz tőle bajom?

Figyelt kérdés

2018. jan. 7. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon alaposan megrágod, akkor igen.


Egyszer vettem 1 kiló sprotnit és azt ettem (köretekkel együtt) vagy három napig. Az egész lement, nem kellett szálkázgatni, de nagyon alaposan meg kell rágni előtte.


Nem volt tőle semmi bajom.

2018. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha növényi olajos/paradicsomos konzerves (bár ebben lehet nincs is füstölt) akkor simán. Nem tudom,hogy nálad milyen formátumban van. Én mindig megettem és semmi bajom nem lett tőle.
2018. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tálcás.Hidegen füstölt,nem volt olajos lében.
2018. jan. 7. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha szétomlik a szádban rágás közben, akkor semmi baj.De, ha lecsúszna egy kevésbé megrágott falat, attól sem lesz semmi bajod, a gyomorsav elintézi.

Én is vettem már kimérőset, nagyon finom volt "szőröstül-bőröstül" meg lehetett enni.Kár, hogy ritkán lehet kapni:/

2018. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!