Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Honnét lehet rendelni VIVIL...

Németh László68 kérdése:

Honnét lehet rendelni VIVIL cukorkát olcsón?

Figyelt kérdés
A piacon szoktam vásárolni egy úriembertől elég elfogadható áron, a 100g-os 425 Ft szokott lenni, de sajnos az ünnepek előtt a munkám miatt nem volt lehetőségem a piacra menni, és sajnos ő csak márciustól lesz újra kint. Annyira hozzá szoktam már, hogy majdnem függő vagyok, és az utolsó darabokat fogyasztom, és még el sem fogyott, de már hiányzik. Nagyon szépen kérlek bennetek, ha tudtok segítsetek, legyetek olyan szívesek! Más fajta nem érdekel, mert próbáltam már sokat, de ez magasan veri őket, mind ízben, mind minőségben. Mielőbbi megtisztelő válaszotok előre is nagyon szépen köszönöm! Tisztelettel: Laci
2018. jan. 12. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Tesco, Spar, Interspar, CBA, Auchan, Metro boltokban lehet venni.


[link]

2018. jan. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De én azt kérdeztem, honnét lehet ,,olcsón rendelni"! Ezekben a boltokban én is tudom, hogy van, a neten is találtam hasonló árban, de azt ki lehet számolni, a küldött linked alapján is, hogy ha 60g közel 600 Ft, akkor 100g mennyibe kerül, és ha kivonod az összegből azt, amennyiért én szoktam venni, tehát a 425Ft-ot, akkor rá jössz arra, hogy mit is válaszoltál nekem arra a kérdésre, hogy ,,honnét lehet rendelni VIVIL cukorkát olcsón".
2018. jan. 13. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!