Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi volt az az instant mikrós...

Mi volt az az instant mikrós süti, ami csokis és epres volt rózsaszín formában?

Figyelt kérdés

Mi volt az a mikrós süti, ami csokis és epres volt rózsaszín fodított műanyag kuglóf/pufing formában?

80-as években volt, 5 vagy 10 perc alatt elkészült. Por volt, amit csak vízzel kellett felönteni, plusz volt hozzá szósz.


2018. jan. 12. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Hali! Amit ismerek, az az öt perces süti:

[link]

Ehhez szoktam még vaníliapudingot csinálni.

2018. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az Oetker-féle grízfelfújtszerűségre gondolsz, az 2000 környékén volt kapható. A nyolcvanas években kicsit sem volt nálunk elterjedt a mikró, kissé eltájoltad magadat az időben.
2018. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a mostani 5 percesre, hanem a régi grízfelfújtszerűségre. Tényleg 2000 környékén volt. Nem tudom barátokkal honnan szültük a '80-as évet, de biztos a pár elfogyasztott bor segített eltájolni a dolgot. :) Ha valaki tudja a pontos nevét, akkor annak nagyon örülnénk, mert semmit nem sikerült találni róla az interneten, mintha nem is létezett volna.
2018. jan. 27. 15:47
 4/7 anonim válasza:
Én is évek óta kutatom a neten, de még semmit sem találtam róla.Ki érti?:D
2018. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ketteske vagyok, azt hiszem, megtaláltam végre. Fel kellett hozzá túrnom ezt-azt, tudván, hogy hol tettem róla említést, és rosszul emlékeztem, mert Knorr volt (legalábbis szerintem tényleg ezt keressük), nem Oetker. [link]

Jár jutalom a megtalálónak?

2018. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Király vagy kettes! Hihetetlen, hogy a nyomára bukkantál. Jár érte egy virtuális vállon veregetés :D
2018. febr. 4. 18:32
 7/7 anonim válasza:

4-es vagyok.

Tőlem is jár egy óóriási vállon veregetés :).

2018. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!