Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hulala tejszint hol tudok...

Hulala tejszint hol tudok kapni nemetorszagba? Vagy olyan tejszint amitol ugyan olyan erednenyt kapok?

Figyelt kérdés
Rengeteg felet kiprobaltam de mindedjik osszeesik egy ido utan... :/ koszonom elore is.

2018. jan. 25. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hulala - értelemszerüen - nincs. De lézetnek "Schlagcreme" néven különféle növényi helyettesítök.


Van egy, ami állítólag jó - én nem használtam, csak sokan mondták, de nem jut eszembe a neve. Megpróbálom megkeresni, ha sikerül, újra jelentkezem.

2018. jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A hulala nem tejszín. Hanem növényi cukrászati hab.

Én sokkal jobban szeretem, mert könnyebb vele dolgozni. Egyszer próbáltam tejszínből tortát díszíteni, hát nem volt olyan.


Szóval szerintem növényi alapanyagú habot keress, az lesz a kulcs.

2018. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 AttilaLIX ***** válasza:
53%
Hulalát én Tescó-ban szoktam venni,van 2dL,meg fél literes is.
2018. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első,nagyon megköszönném..

Nagyon sok schlagsahnet kiprovaltam kulonfele habfixalo porokkal vagy eppen az nelkul de nem jo.megprobalom akkor a novenyi alaput.koszonom a segitseget...

2018. jan. 28. 21:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Jajj meg az elsőnek annyit hogy,annyira nem ,,értelemszerű'' hogy nincsen itt, mert Marokkoba is talalkozok hulala tejszinnel amikor nyaralni vagyunk,pedig ott aztan tenyleg nem gondoltam hogy van...
2018. jan. 30. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az, amire gondoltam, itt Németországban is kapható (nem tudom hol, csak ismerösök szokták használni és ök nagyon elégedettek vele):


[link]


Hulalát meg még tényleg nem láttam soha :)

2018. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én RAMA-t veszem. Nekem tökéletesen sikerül mindig. Dícsérik még ..hmm nem jut eszembe a neve kék dobozban van.
2018. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat... :)
2018. jan. 31. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!