Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehetsz pizza tészta...

Hol lehetsz pizza tészta alapot venni?

Figyelt kérdés

Régebben ettem elég sokszor. Tudjàtok, ami màr egy kèsz lap, csak megkened ketchuppal vagy sűritett paradicsommal, ráteszed a feltétet és 20 perc alatt megsütöd.

Rémlik hogy tescoban vettük régen, de most nincs tesco a közelben. Sparban, pennyben néztem, de vagy én vagyok vak, vagy tényleg nem volt ott.


2018. febr. 3. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Minden szupermarketben lehet ilyet kapni.
2018. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Olyan nehéz összekeverni egy kis lisztet, élesztőt, vizet és sót? ...
2018. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Kb. negyed óra alatt csinálsz pizzatésztá amúgy :D


De mindenhol lehet kapni.

2018. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Tesco, Spar, Interspar, CBA, Coop, Auchan, Penny, Metro.
2018. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
A spar ahol mi vesszük, a tojásoknál van bepakolva a rétestésztákkal együtt, egy ilyen henger szerű csomagban. Vagy ha nagyon akarsz valamit, megkérdezed az ott pakoló árufeltöltőt aki majd oda mutat ahol van. Vagy mondja ha nincs.
2018. febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 curiousgeorge09 válasza:

Sziasztok!


Nem nyitnék új topikot, ugyanez lenne a kérdésem, csak egy bő évvel később (2019 közepe). Tesco, Auchan, Lidl, Aldi, Penny, Coop, Spar (legalábbis ezen üzletek azon egységei, ahol megfordulok) azt mondják, hogy nem árulnak ilyet (van, ahol sosem árultak, van, ahol már nem). Ha esetleg valaki tud konkrét üzletet, ahol saját maga a közelmúltban látott a kérdésben említett fagyasztott pizzalapot, legyen oly kedves megosztani. (IV., XIV., XV. kerületek előnyben)

Előre is köszönöm!


Szép napot mindenkinek!

2019. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!