Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A gríz nagyon hízlal? Egy ek...

A gríz nagyon hízlal? Egy ek al tennék csak a kölesembe hogy picit keményítse. Nem diétázom sulytartáson vagyok

Figyelt kérdés

2018. febr. 15. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Sőt, semmi sem hizlal.

A hízást nem a konkrét ételek okozzák, hanem az energiagazdálkodásbeli aránytévesztés.

Rejtély, hogy ezt miért nem lehet megérteni.

2018. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Csak a kalóriatöbblet hizlal, az is rövid i-vel (nem kötözködöm, tudom, hogy nehéz szó, csak szeretném javítani a helyesírását, jelenlegi heppem).
2018. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Igen ez igaz, de szerintem az is hogy nem kell semmi szemèt(hasznosíthatatlan) èlelmet megenni, mert már át van dolgozva, azaz nem tudja a szervezet hasznosítani.

Inkább vagyok a gabonafèlèk kedvelői,de a grizet mèg nem nagyonpróbálTam, ezèrt szeretnèk benne biutos lenni :)

2018. febr. 15. 22:45
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

Szépen magyarul: Egy ek al tennék.

Teheted.

2018. febr. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
A gríz NEM szemét, a köles sem jobb semmivel.
2018. febr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

Végülis csak annyiban jobb a köles,hogy az egyik legősibb legvitamindúsabb, gluténmentes, lassan felszívódó, rost gazdag gabona :D

Ezek közül egyik sem mondható el a búzadaráról.


Bajod nem lesz tőle, nem is szemét természetesen de nem a legjobb tápanyag forrás.

2018. febr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Mit nem tud hasznosítani a szervezet, kérdező? A grízt is, a költes is. Ha nem hasznosulna, akkor 0 kalóriatartalma lenne, persze attól még lehetne hasznos, ott vannak az élelmi rostok...


A kölest miért kell keményíteni? Bocs, kíváncsi fajta vagyok s a mienken nem érzem, hogy túl puha lenne, ha megfelelő mennyiségű vízzel megfelelő ideig főzöm.

2018. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Komolyan fogom a fejem,hogy mennyi hülyeségeteket hordanak össze az emberek a gyakorin, főleg a fogyókúra témakörben. Célszerű lenne inkább csak fogyinak hívni, jobban tükrözné az itt lévő állapotokat.


Nem baj ha valaki nem tud valamit, de kész tényként mondani valamit ami nem úgy van azért az marha vicces :D

2018. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!