Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Philadelphia krémsajt...

A Philadelphia krémsajt helyettesíthető valamilyen saját márkás termékkel?

Figyelt kérdés
Sajttortához kell majd.
2018. márc. 30. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a sajttortákhoz a Lidl saját márkás mascarponéja is tökéletesen megfelel, én mindig abból csinálom. Hiszen a mascarpone is ugyanúgy sótlan, nyers friss sajt.
2018. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Natúr vajkrém is tökéletes erre a célra
2018. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Másik kérdésnél azt olvastam, hogy a Philadelphia enyhén sajt ízű, de a mascarponénak semmi íze. De majd azért kipróbáom egyszer.
2018. márc. 30. 19:30
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Ha sütni akarod, akkor vajkremet használj, ha sütés nélküli, akkor mascarponet ajánlom.
2018. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

A Lidl saját márkás Golessa soft chesse natur friss sajtját használom.

Tökéletesen helyettesíti a Philadelphia krémsajtot.

2018. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Én az Aldi light mascarpone-jét szoktam használni, szerintem szuper akár sütés nélküli, akár sült sajttortához. Azért a light-ot ajánlottam, mert tök ugyanolyan, mint a sima, de nem fekszik meg annyira a gyomrot a belőle készült süti. (nekem legalábbis néha bántja a gyomrom a sima mascarpone).


Vajkrémet szerintem semmiképp ne használj, csak fogom a fejem állandóan, amikor látom, hogy ezt ajánlgatják fórumokon .. köze nincs a natúr krémsajthoz.

2018. márc. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Akkor fogd nyugodtan a fejedet, utolso, ugyanis a sima natúr vajkrém és a sima natúr kremsajt között kb semmi különbség nincs
2018. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A vajkrém szerintem nem megfelelő erre a célra, egész más eljárással készül, ezért nem nevezhető sajtnak.

De azért köszönöm az ötleteket, kipróbálom a sajtkrémes és a mascarponés verziót is :)

2018. ápr. 1. 13:11
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Senki nem mondta, hogy sajtnak lehet vagy kell nevezni. Használtam már nem egyszer, aki kóstolta a belőle készült sütit, nem vette eszre a különbséget. De használd a Philadelphiat és már meg is van oldva
2018. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Én ezt használom.

[link]

2018. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!