Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a velemenyetek Gororg Zita...

Babygirl122 kérdése:

Mi a velemenyetek Gororg Zita zabkasajarol? Probaltad mar?

Figyelt kérdés
En eddig a chia mag es etcsokisat probaltam,30%kal kevesebb cukor van benne elvileg. Ez igy igaz? Hizlal? Vagy egyszer-egyszer lehet enni reggelire? Vagy inkabb vegyek rendes zabkadat es izesitsem en magamnak?
2018. máj. 4. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel percek alatt pofonegyszerűen tudok saját, cukormentes zabkását készíteni magamnak (nem mintha tenném, nem szeretem a zabkását, ami jó, mert előnytelen számomra), elég értelmetlennek tartom az ilyeneket, az a helyzet.


CSAK a kalóriatöbblet hizlal. Nekem a zab előnytelen, mert nem laktat, ilyen szempontból mondhatod, hogy hizlal, mivel felesleges pluszkalória, de ha ügyes vagyok és a kis zab mellé sok laktató ételt nyomok és kalóriadeficitem lesz, akkor nyilván fogyok még így is.


Mindennap ehetsz reggelire kb. bármit, ha a napi összbeviteled rendes, jól érzed magad vele meg ilyenek, nem ezen múlik, hogy hízol-e, hanem a kalóriaegyenlegeden.

2018. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél normál sima zabkását és ízesítsd, ahogy akarod. A Görög Zita féle kb. olyan, mint amit már egyszer megettek, kihánytak, aztán a kutya is megette és az is kihányta. Kinézetre, állagra meg ízre is. Nem hiszem, hogy a Zita valaha is evett volna a saját termékéből.
2018. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ertem,koszonom a valaszokat. Igazabol megkivantam es nem lehetett itt kapni rendes zabkasat (falun elek) csak ezt. Ha 1-2x eszek ilyet reggelire,de tenyleg 1-2 ez a 2. alkalom...es nincs tervben

h rendszeresse valjon,akkor nem hizlal? Van valami jotekony hatasa,vagy semmi?

2018. máj. 5. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!