Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti szeretitek a (földi)...

Ti szeretitek a (földi) mogyoróvajat?

Figyelt kérdés

Ha igen, melyik fajtát, márkát?

Nekem a Müllerben kapható a kedvencem ízre, banánnal kiegészítve a legfinomabb!


2018. máj. 18. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
lidlben szoktuk venni. én nem szeretem
2018. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Egy módon eszem meg, földimogyorós chipset mártogatok bele.
2018. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer vettem, nekem nem jött be, én simán pörkölve és sózva szeretem a mogyorót, de úgy nagyon. Cukrozva nem. Kipróbáltam keksznek (a mogyoróvaj sokszor szerepel a 2-3 hozzávalós sütiknél), ehető, de nem az esetem.
2018. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A lidl-öst én sem szeretem, elég tömör, és nem érződik annyira a mogyoró íze. A müllerben kapható mogyoróvaj hígabb, és 100% mogyoróból áll, semmi adalékanyag.
2018. máj. 18. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem házilag készít magának, késes aprítóban ledarálja a sózott földimogyorót, sima krém lesz belőle. Ha túl sűrű, olajat lehet hozzátenni. Ő szereti, nekem kicsit száraz így magában és gyakran irritálja a torkom, köhögök tőle.
2018. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem vagyok oda érte, de van, hogy megkívánom, akkor veszek és eszek.
2018. máj. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én függő vagyok.


Bármelyik gyártmányú crunchy változatot szeretem, ami nem pálma/repceolajjal van kiegészítve. Vékony, barna toastkenyeret pirítok, megvajazom enyhén, közepes mértékben teszek rá mogyoróvajat, majd erdei vegyes gyümölcs/málna/csipkebogyó lekvárt kenek rá. A téli változata ugyanez, a vaj és a mogyoróvaj réteg közé szórt gyömbérporral ill. őrölt fekete borssal.


Bocsássatok meg!

2018. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Én is nagyon szeretem *-*


És ha már a banánt említetted próbáld ki, hogy 2-3 nagy banánt felkarikázol, utána megfagyasztod. Ha megfagyott egy/két teáskanál mézzel és egy evőkanál mogyivajjal tedd be egy darálómixerbe(hülyén fogalmaztam tudom de nem jut eszembe a neve xd) és kész is a házi banánfagyi.❤

2018. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, nagyon száraz, de a mogyoróvajas-lekváros kenyeret lehet kipróbálom.
2018. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!