Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mélyhűtőben találtam bizonytal...

Mélyhűtőben találtam bizonytalan korú füstölt csülköt egybe darabot, meddig áll el vajon?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy már több mint egy éves, valószínűleg 2017 elején, január táján történt disznóvágás maradéka. De mivel füstölt is, talán nem lesz bajunk tőle, ha megfőzzük?

2018. jún. 25. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem.Ha végig fagyasztva volt.

Nálam a fagyasztó ládába 2013as hal,hús(házi),zöldség,gyümölcs is akad.

Semmi bajuk

2018. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Bajod nem lesz töle, de nagy valószínüséggel nem lesz jó. Ugyanis a zsíros húsfélék 3-4 hónap múlva elkezdenek avasodni és rossz ízüek lesznek, és ez érvényes a füstölt dolgokra is.

Javaslom, hogy elöször külön fözd meg, kóstold meg, hogy milyen az íze - ha jó, akkor nyugodtan megehetitek.

2018. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden húsféle max 1 évig tartható el még mélyhűtőben is, sőt, a disznó húsra nekem a hűtő ajtaján 3-6 hónap van írva. Ha 2017 év eleji, akkor szabadulj meg tőle.
2018. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amúgy ha jobban belegonoldok, nem világos nekem, hogy ha a minusz 18-on nem képesek szaporodni a bacik, akkor miért mondják azt, hogy x hónapon belül el KELL fogyasztani. Elvileg akkor ítéletnapig sem képesek szaporodni, nem? Vagy egyszercsak elkezdenek mégis? (Csak az eü. kockázat érdekel, az élvezetei érték romlás nem, azt úgyis érzékelem.)
2018. jún. 25. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
A fagyasztas nem szunteti meg, csupan lassitja a szaporodasukat!
2018. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!