Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nálatok általában hideg a...

Nálatok általában hideg a vacsora?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy csak hideg vagy gyorsan elkészíthető (virsli, melegszendvics, rántotta) ételeket esztek vacsorára. Nekem ez teljesen fura, mindig is azt ettük ami ebédre volt, ha elfogyott, akkor megfőztük a következő adag ételt aznap estére és másnap ebédre, akár vacsira is.
2018. júl. 1. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy délután főzök, az a vacsora és a másnapi ebéd. Persze ki, mit kíván, ha nem főtt kaját, akkor szendvicsnek való is van mindig,vagy gyümölcs, péksütemény.
2018. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Minden második nap, mindig este főzök 2 napra, így az az aznapi vacsora meg a másnapi ebéd, majd következő nap ugyanígy.

Kisgyerek mellett egyszerűbb így, legalább míg főzök apjával is lehet kettesben.

2018. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ritkán esszük a déli maradékot. Vagy száraz kaja van, vagy valami gyorsan elkészíthető vacsora.
2018. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Mivel napközben dolgozunk, vacsorára eszünk meleget. Esténként szoktuk megfőzni, könnyű vacsorákat, pl. friss főzelék egy szelet hússal, grillezett hal salátával, egy könnyű rizottó, ilyesmiket.


Délben nem is tud főzni az ember, ha a munkahelyén van.


A hideg vacsorát, azaz a kenyeret valamivel nem akarnám állandóan enni.

2018. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Vacsorára eszünk általában meleget, és gyakrabban az ebéd sikerül hidegre, rohanósra.
2018. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Én sokszor este 9re érek haza...örülök neki, ha egy szendvicset vagy salátát össze tudok dobni.
2018. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

mi van hogy a déli "maradékot" amit úgy csinálunk, hogy maradjon az lesz a vacsi, esetleg ilyen gyorsan össze lökhető cucc, vagy kevésbé bonyolult dolog, persze próbáljuk akkor kalória szegényen megoldani, esetleg főzünk még valamit jó lesz az reggelre vagy délutánra mottóval


esetleg szalonnát sütünk

2018. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Ha kevés időm van este, akkor csak szendvics, ha több időm van, vagy marad ebédről meleg étel, akkor azt eszem.
2018. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi legtöbbször melegszendvicset vagy virslit eszünk, de van amikor csak hideget pl.: kolbászt...
2018. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az fura, hogy sokan és egyre többen mondják, hogy ők főttet esznek vacsorára. De ebben sem lehet egyforma az ízlésünk ugye. Én oothon, szülőknél azt szoktam meg, hogy vacsira hideget ettünk, kenyérfélét, sajtot, paradicsom, paprika, szalámifélék, és tényleg esetleg valami gyorsan elkészíthető meleg kaját, mint rántotta, héjában főtt krumpli tojással, melegszendó stb. Párom szüleinél viszont szintén a meleg kaja volt a szokás, és ha pl. nyaralunk együtt, akkor csodálkoznak, hogy miket eszek szívesen esténként.
2018. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!