Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Létezett olyan csoki a 90es...

Létezett olyan csoki a 90es években hogy Kajszi?

Figyelt kérdés
Homályosan emlékszem rá hogy kiskoromban a Győri Intersparban mindig egy rakás csokit vettünk, főleg Kapucinert, Szambát és valami barackos csokit, aminek olyan volt a tölteléke mint a Kapucinernek csak barackos volt. Ha jól emlékszem Kajszi volt a neve és barackszínű csomagolásban volt. Aztán késöbb a zselés Fundira emlékszem, de ez a Kajszis emlék régebbi, ezért nem vagyok biztos benne. Kerestem már sokan a neten, de semmi infót nem találtam róla, pedig 1 csomó más vintage csokiról kép is van.

2018. aug. 28. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Imádom ezeket a régi dolgokat, ezért elkezdtem én is keresgetni. Több fórumon is írtak róla, szóval egy létező csoki volt, sőt Pinteresten találtam egy ezer éves csomagolásról képet. Bár ez inkább 70-es 80-as évekbelinek tűnik.


[link]

2018. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Én egy késöbbi csomagolásra emlékszem, de ennek is örülök hogy van a régiről 1 kép. Szerintem indítok 1 petíciót is hogy hozzák vissza a Kajszit és az Autóst (kókuszos csoki, pár éve eltűnt a polcokról).
2018. aug. 28. 12:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Autós csokit néhány napja láttam, bár 100 ft-ért drágálottam. Asszem interspar volt.
2018. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!