Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A gyümölcsös fagyiban van tej?

Arono kérdése:

A gyümölcsös fagyiban van tej?

Figyelt kérdés
Laktóz érzékeny vagyok kérdeztem van e laktózmentes fagyi azt mondták h a gyümölcsösök meg az 1 fajta paleo. Kértem ezekből de most meg rosszul vagyok.
2018. aug. 30. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
természetesen van benne tej, de egyszerűen azt nem teheti meg egyetlen vendéglő/fagyizó/cukrászda sem, hogy egy laktózérzékenynek azt mondja, hogy nincs benne laktóz, miközben van, szóval bizonyára laktózmentes tejet használnak ezekhez. nem lehet, hogy csak egyszerűen túletted magad, vagy ilyesmi?
2018. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem ettem túl, 3 gömb volt, de akkor valószínűleg a csaj nem tudta h melyik milyen, de legalább én már igen..

Köszi a választ :D

2018. aug. 30. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam nem laktóz, ő tejfehérje érzékeny, gyümölcsfagyikba általában nincs tej, de volt olyan hely ahol volt és ott meg is mondták.

Nem lehet hogy a tölcsér volt a ludas?

2018. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor nem eleg, hogy ugyanazzal a kanallal nyulnak bele, mint a tejesbe, de meg el sem mossak rendesen, vagy semennyire, es annak, aki erzekeny, ez is eleg lehet, hogy problemat okozzon. En is kerdeztem a multkor, hogy van-e valami tejmentes (es nagyon fontos, hogy nem laktozmentes, hanem tej!), allergia miatt. Haaat vmi wellnes nevezetu malnas fagyi volt, de ossze vissza volt kenve mindenfele mas fagyival, mert nem mossak el a kanalat :/

Hat mondom akkor ezt kihagyom inkabb

2018. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kehelyben kértem inkább :D

Igen, nekem is egy kicsi is elég bármi tejesből és végem, nem éri meg inkább többé a fagyi

Köszönöm a válaszokat :)

2018. aug. 30. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb gyümölcsfagyiban van tej illetve tejszín. A sorbet-ben nincs. Az definíció szerint csak gyümölcsből és cukorszirupból állhat
2018. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!