Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért gyártanak több gyümölcsö...

Miért gyártanak több gyümölcsös és tejcsokis túró rudit mint natúr étcsokist, amikor mindenki a natúrt keresi?

Figyelt kérdés
Állandó trükközés a boltban, kiírják a fakkra, hogy natúr rudi, majd belenyomják közé az epreset, a vásárló meg otthon veszi észre, hogy megint nem natúrt kapott. De minek gyártanak gyümölcsöset, ha csak trükközve tudják eladni natúrnak árulva? :D

2017. febr. 26. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Natur rudibol is a tejcsokisat keresem. Az ilyen toltott vackok tenyleg nem jok.

Ma talaltam ra, tesco matkas rudira hiaba etcsoki nagyon finom

2017. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Én pl. a natúrt utálom, a gyümölcsöseket szeretem. Édesapám csak az az étcsokisat eszi.


Gondolom nem gyártanának ennyit, ha nem lehetne eladni. Amúgy az úgy gondolom nem a gyártó hibája, hogy a boltban valami féleszű magadfajta 8 általánost végzett észlény vásárló összekeveri az epreset a rendessel (oda dobálja vissza), vagy éppen az árufeltöltő vak.


Vagy mégis hogy gondoltad ezt? Hogy a túró rudi legyártat x millió gyümiset, aztán megüzeni a Sparnak meg a Tescónak, hogy figyi, de nem fogjátok tudni eladni úgyhogy légyszi a natúrhoz töltsétek be? Vagy mi a f***sz?

2017. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

1. Olyat gyártanak, ami fogy - ha a gyümölcsöset nem keresnék, akkor abból készülne kevesebb.


2. Attól, hogy neked a natur tetszik, még nem következik, hogy mindenki másnak is.


3. Az meg, hogy van olyan, hogy a boltban a natur között van gyümölcsös - ezt inkább a bunkó vevök okozzák, mert kézbe veszik és rossz helyre teszik vissza.


4. Eddig még egyetlen egyszer sem találkoztam ilyen esettel, hogy össze lenne keverve két vagy több fajta.


5. Olvasni gondolom tudsz, a legegyszerübb megnézni, mi van ráírva.

2017. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vettem észre, hogy a töltöttből több lenne a polcokon, nem tudom te hova jársz vásárolni, én a Sparba. Saját-márkás S-Budget rudi csak és kizárólag naturban kapható pl., óriás méretben.
2017. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én arra tippelnék, hogy a natúr már elfogyott, viszont ott maradt üresen a helye, viszont raktáron meg maradt még egy csomó gyümisük, és akkor ha már a natúr úgyis elfogyott, bepakolták azokat a helyére; próba-szerencse alapon, hátha viszik. Amúgy láttam már olyat, hogy szeszes italokhoz kiírták, hogy iskolakezdéshez ajánlják, kötelező olvasmányok alatt meg ilyen Hannah Montana-s dolgok voltak. Szóval a csomagolást nézzed, és akkor nem ér meglepetés; ha nem olyan , amilyet szeretnél, akkor veszel valami másfajta édességet, vagy kihagyod és "böjtölsz", és nem veszel semmilyet se. Amúgy tényleg igyekeznek kiszolgálni az igényeket; hogy amennyit megrendel a bolt, annyit nagyságrendileg-hozzávetőleg el is tudjanak adni, és lehetőleg ne maradjon rájuk túl sok; amit meg nem sikerül eladni. Gazdaságosság és profitorientáltság meg ilyen szavak vannak, amik tudnak érvényesülni.
2017. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
*ja és a próbaszerencsét azt úgy értettem, hogy gondolják és feltételezik, hogy a vásárlók látják, hogy az már másmilyen fajta. Ha már úgyis ott állt a raktárban, kipakolták lesz ami lesz alapon, mert annak nincs haszna, hogyha csak úgy áll ott egy polc üresen. Őnekik az az érdekük, hogy minél több dolgot adjanak el. Ha meg a natúr helye pont kiürült, és van még ugyanabból a termékből másik fajta, akkor már miért ne próbálnák meg és pakolnák ki azokat is? Ha már maradt/lett hely; "üres járat " meg ne maradjon.
2017. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Te mindenki vagy?


Általában a paraszt vásárlók keverik össze a boltban a termékeket, mert felvesznek valamit, eszükbe jut, hogy mégse kell, aztán visszateszik valami lehetetlen helyre. Szóval semmi trükk. Véletlen.

2017. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szaszaa11 ***** válasza:
59%
A kormány utasítása ez mert a töltött rudikban tudatmanipuláló csernobili eperdzsem van amitől agyatlan zombi lesz az ember ( te mondjuk már eleve az vagy, így te ebből semmit nem fogsz észrevenni ), és elkezd hülyeségeket kérdezni internetes fórumokon, amit olvasva az értelmiség eret vág, felköti magát, leugrik a nyolcadikról, a kormány így kiiktatja leendő lehetséges ellenségeit és örökké hatalmon maradhat.
2017. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a tejcsokisat nem szeretem túl... nem tudom, tömény, a régi ét natúr pöttyös meg az alap ízek, eper, barack, naaaaa, azok voltak az igazi rudik :D

Mondjuk a cserpes túrórudija is finom.

2017. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Akinek annyi esze van, hogy csak benyúl a hűtőbe és meg se nézi mit vesz ki belőle, az meg is érdemli a sorsát. Másrészt mi az, hogy mindenki a natúrt keresi? Én például nem. Esetleg van valamilyen statisztikád erről, hogy ilyen mélységű kijelentést teszel? Azt gondolod a gyártó nincs tisztában a piaci igényekkel?
2017. márc. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!