Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha romlott volt a kefír, de...

Ha romlott volt a kefír, de első falatot kiköptem, akkor lehet valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
Kiöblítettem a számat és gyorsan fogat mostam, majd szájvízzel öblögettem.

2018. szept. 16. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Ez csak kefír, nem idegméreg.
2018. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz, ha az egészet megetted volna, akkor valószínűleg egy kis hasmenésed lenne, de nem több. Ételmérgezést általában nem rendesen elkészített, de már megromlott ételtől szokott kapni az ember, hanem pl nem megfelelően átsütött hústól, nyers tojást tartalmazó ételtől, nem rendesen megmosott nyers zöldségektől, esetleg nem pasztörizált tejből készült házi tejterméktől(de gondolom a te kefired bolti volt).. stb.
2018. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle, ha lenyelted volna és nem öblögetsz, akkor sem. Az íze is rossz volt amúgy, vagy csak tegnapi dátum volt rajta, és ezért volt romlott?
2018. szept. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!