Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kedden készült töltött káposzt...

Kedden készült töltött káposzta holnap még ehető?

Figyelt kérdés
Kedden csinált nagymamám szokás szerint rengeteg töltött káposztát, és hoztam belőle haza, így maradt még. Végig hűtőben volt, még van egy adagnyi, gondoltam holnap (szombaton) megeszem. Keddtől szombatig hűtőben lehet neki baja? Vagy megehetem még? Előre is köszönöm :)
2018. szept. 28. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Megkostolod, s ha nincs semmi rossz íze, akkor megeheted. Bár.lehet már kicsit "hűtős" lesz
2018. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen volt hűtve, akkor megeheted. A bármilyen káposztát több napra készítik, abból nem is érdemes keveset főzni.

Holnap azért egy tölteléket vágj ketté és szagold meg.

Ha nincs romlott szaga, akkor jó.

De hogy végképp megnyugodj, tedd be a sütőbe és süsd át egy kicsit. Ha el is indult benne valami folyamat, ezzel gátat szabsz neki.

2018. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így szoktam, ha bizonytalan vagyok, akkor először szagolok, picit kóstolok. Ha semmi baja, akkor(minden több napos ételnél egyébként), nagyon alaposan átmelegítem. Ha forrón is minden oké vele, akkor esszük.
2018. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Felkell forralni legalább 10 percig,vagy újból jól átsütni.
2018. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2018. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden gond nélkül megeheted.
2018. szept. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha jól működik a hűtő, semmi baja.

De hülyeségeket írnak.

Mi az hűtős?

Meg àtsütni!!!

2018. szept. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Biztosan nincs semmi baja, ennyi idő alatt nem romlik meg a hűtőben.

Annyit tennék hozzá, hogy a töltött káposzta az egyik legjobban fagyasztható étel. Én eleve olyan mennyiségben főzöm, hogy eltehessek belőle néhány adagot.

2018. szept. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!