Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért olyan drága a virsli?

Miért olyan drága a virsli?

Figyelt kérdés
Kevés is,meg drága is,nem is veszek ilyet hogy Füstli pl.Van olyan normális virsli,ami ehető,nem 2 falat,és nem az egekben van az ára ? Te milyet szoktál venni ? A virsli nekem olyan mint a párizsi,abba is beledarálnak mindent ami nem kell,gondolom a virslivel is így van sokszor.
2018. nov. 5. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Penny Marketben van egy nagyon finom, kisebb, rövidebb, mint a sztenderd méret.
2018. nov. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Csak azok a virslik drágák, amelyeknek magas a hústartalmuk, én a Lidl saját márkás sertésvirslijét szeretem 93% hústartalom, jó roppanós, és nagyon kellemes füstös ízű, a legjobb a nálunk kapható virslik között.
2018. nov. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Én pont a legdrágábbakat veszem, remélve, hogy abban kevesebb a patkány. 3800-4000 ft körül van kilója.

Az ilyen ipari, feldolgozott cuccokból, ha ritkán eszem is, de érdemes a drágát venni, az talán nincs tele csontpéppel, bőrkével, nyesedékkel.

2018. nov. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én a Mertoba bettem 2000 ft volt és nagyon jó, szín hús.
2018. nov. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aldiban veszek frankfurti virslit.
2018. nov. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mihez képest?

A minőséginek tartott árút meg kell fizetni.

Az olcsó követelménye a 40% hústartalom, az, hogy a többi 60% mi, találd ki.

2018. nov. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A virsli is egy olyan termék amiből van olcsó és bizonyára rossz egészségtelen termék és van olyan ami sokkal jobb minőségű és sokkal magasabb hústartalommal rendelkezik. Ez nyilván finomabb és drágább is lesz.


Nekem a kedvenc virslim ilyen kb 2500Ft/kg áron van. Pikok bécsi roppanós virsli juh bélben. (Ennek a hústartalma több mint 80%) A másik kedvencem pedig a Pikok füstölt sertésrudacska. (93% hústartalommal.)


Egyébként a legrosszabb virsli amit életemben kóstoltam az a Her-Csi hús kft terméke ami ilyen "kimérős" kiszerelésben volt kapható.


Íme: [link]


Ez a delikvens. Árban nyilván sokkal kedvezőbb és nem 2500 Forint, hanem csak 700-800 Forint. De én inkább eszek 3 darab finom virslit ami kevésbé egészségtelen, mint helyette 10 olyat ami ehetetlen kategória (számomra) és a jó ég tudja, hogy mit daráltak bele.

2018. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván megveszik. Én inkább veszek kb. 1000 ft/kg áron kiváló házi húst, azon látom is, micsoda. Nem kötelező virslit enni, de ha akarsz, fizesd meg, ez már csak ilyen. Rengeteg étel van, ami drága és jó vagy drága és nem jó, én nem lepődöm meg már kb. semmin.
2018. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az olcsó virslik mind szójából vannak, aminél egészségtelenebbet még nem hordott hátán a Föld. Ha olyat szeretnél, ami tényleg húsból van, akkor helyi hentestől kell vásárolni vagy virsli helyett valami alternatívát keresni, pl. kolbászt, az legalább nem szójából van.
2018. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!