Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a véleményetek az instant...

Mi a véleményetek az instant zabkásáról (pl. Cerbona)? Sokkal rosszabb minőségű, mint a házilag készített zabkása?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amit kis tasakokban kapni és csak fel kell önteni forró vízzel.
2018. júl. 19. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer néztem ilyet, és elég sok volt benne a cukor. Persze ettől finomabb is, mint a házi, amit nem édesít annyira az ember, de inkább csak desszertnek való. De lehet, hogy más márkát néztem.
2018. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy nem értem, mire jó a zabkása gyors cucc eleve, ki az a lustaság, aki aranyárban megveszi az adalékolt kis vackot? Normál embernek eleve nem elég fél fogára se pár dekagramm étel, az kb. semmi kalória.


A saját nyilván egészségesebb, ha úgy csinálom, hogy ezt a szempontot figyelembe veszem.

2018. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kimaradt egy pont, de remélem, érthető volt valahol.


Na ja, cukor, azt mi itthon soha nem teszünk a zabkásába ilyen direkt tömény módon, csak friss gyümölcsként (én pedig úgy sem).

2018. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem is a cukortartlma miatt aggódnék, akkor se venném meg, mert árban sem éri meg.


Egy 500 g-os zabpehely, amit lisztes zsacskóban kapni, általában 2-300 Ft, de legyen 300.

Ugyanez a zabpehely, csak ízesítetten, szétporciózva, mondjuk 60 g-onként számolva kb. 1000 Ft.

Egyszerűen nem éri meg.

2018. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az adalékok miatt igen.

De ízre nem.

2018. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!