Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik az az étel amit leggyak...

Melyik az az étel amit leggyakrabban eszel?

Figyelt kérdés
2018. nov. 12. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kétszersült és kemenytojas. Ez a reggelim minden nap.
2018. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Metionin ***** válasza:
91%
Pirítóst majdnem minden nap eszek. Ha alapanyag is számít, akkor sajtot.
2018. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen formában minden nap eszem sajtot, másról ezt már nem tudnám elmondani, még kenyeret sem eszem minden nap. Igyekszem minél változatosabban étkezni és sokféle nemzet konyháját szeretem, így egy hónapban maximum 2-3 alkalommal főzöm teljesen ugyanazt, bár a praktikussága miatt hétköznap heti 2-3 alkalommal valami egyszerűbb olasz étel a vacsora (abból kb. 15 félét variálok).
2018. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Alapanyag? Tojás. Szinte minden étkezésemben szerepel, tipikusan minimum három különféle ételben is.

Konkrét étel? Talán a rántotta vagy a tükörtojás, bár egyik sem a kedvenc tojásételem, de egyszerűek és gyakran vannak.

Ha nálam ételnek számító ital is jöhet, akkor a tojásos kávé.


Ételcsoportnál egyébként a zöldség még a tojást is veri, mivel vannak tojástalan napjaim, de nincsenek zöldségtelenek.


A páromnál a rizs vezet, főve (heti 10-20 alkalom) és mazsolás rizssütiként (heti 20+ alkalom? teljesen komolyan, évek óta). De a tükörtojás is előkelő helyen áll és a sajt is.


Nem komplett ételnél a pörkölt, sózott földimogyoró is ott van, napi 1-2 alkalommal esszük, a párom túlórában ebédként is. Nekem egyértelműen csak nasi.

2018. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Illetve csokit is mindennap eszünk, ez még kimaradt, pedig nekünk fontos.
2018. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem téli-nyári ételsor van.


Nyáron mindennap eszem lecsót, görögdinnyét, főtt csemege kukoricát.

Más nem is nagyon érdekel, ha ez van, akkor minden van.


Télen krumpli:

krumplipüré, héjában sült zsírral vagy vajjal, lila hagymával, rósejbni, rakott krumpli, tepsis krumpli, töltött krumpli, krumpli-krumpli-krumpli minden mennyiségben és ízben.

2018. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Pl most húslevest főztem.Pàrom imàdja, meg lànyom is.

Én sült húsok, tésztàk, pörkölt, rakott kell...Sorolhatnàm.

De este még csinàlok borsos tokànyt.

Amúgy sajtok, normàlis felvàgottak, nyàron grillezés ezerrel, meg bogràcsozàd, természetesen vadhúsokból.

De én a halat is szeretem.

2018. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Virsli.
2018. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Kis, egyszemélyes falusi hentestől beszerzett füstölt szalonna, kolbász. Heti legalább 5-6 alkalommal, főleg késő esti vacsorának. Na és mint a hatos irta, krumpli, bármilyen formában és mennyiségben.
2018. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pizza. Sajnos. Függő vagyok.
2018. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!