Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyha reggel zabkását eszek...

Hogyha reggel zabkását eszek tejjel, kb utána 2-3 órával tizoraira pedig ananászt+még valamit, akkor abból lehet valami bajom? Azt tudom, hogy a kettőt egyszerre nem szabad, de néhány óra eltéréssel ugye lehet?

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne szabadna akár egyszerre is enni ezeket? Ez csak valami hülye babona, hogy nem lehet.
2018. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván lehet egyszerre is, egy csomó turmixban vagy levesben van tej és gyümölcs egyszerre...

Fel nem fogom, honnan jött az a butaság, hogy nem lehet, bár tuti érzékeny embernek megárt, mind kb. minden :)

2018. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én mindig különféle gyümölcsökkel eszem a zabkását, de eddig még semmi bajom nem lett, sőt, makk egészséges vagyok :)
2018. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tapasztalatból tudom, hogy nem lehet (vagy akkor inkább írom azt hogy nem biztos hogy jó), ugyanis egyszer már ettem egyszerre ananászt és mellé tejet, utána pedig kb negyed órát ültem a wc-n és f*stam. De akkor ezek szerint velem van a gond

2018. nov. 14. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Van aki érzékenyebb ilyenekre. Tejes étel mellé ne fogyassz nagyon savas gyümölcsöt, az ananász is ilyen meg pl. a kiwi. De almát pl. nyugodtan ehetsz a zabkásádhoz.
2018. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó vagyok, én egyszer chia pudingba tettem kiwit, na utána nem kellemes időtöltés következett a wc-n xD
2018. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy alkalomból semmilyen következtetést nem lehet levonni, főleg állati fehérje fogyasztásánál. Lehet szimplán baja volt már a tejnek csak még nem érződött ki rajta.
2018. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy neked nem bírja a gyomrod az nem jelenti azt, hogy nem lehet. Egy csomó turmixban van tejtermék és gyümölcs (ananász is). S sokunknak semmi baja.

Nem tudjuk megmondani, hogy a te szervezetedre hogyan hat! Ha utána nem lett bajod, pl ebédidőre. Akkor nem is lesz!

2018. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy csomo etelben van ananasz sajttal.

A te gyomrod erzekeny ra. Vagy az az eset veletlen egybeeses volt, vagy a kajaval volt valami.

2018. nov. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!