Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik ez a konzerv hal?

Melyik ez a konzerv hal?

Figyelt kérdés

Még régebben, több éve volt már, hogy olyan halkonzervet találtunk valahol, amiben ha jól emlékszem két egész hal volt (nem hatalmas, de konzerv hosszúságú), DE nem akármilyen halak voltak ezek. Meg voltak sütve, és úgy lettek konzervbe zárva, és így lehetett venni. Nem tudom hogy sós lében, vagy olajban voltak-e, a lényeg az volt, hogy sütve voltak. Aztán egy idő után valamiért nem vettünk többször, de most eszembe jutott és nagyon megkívántam, de fogalmam sincs hogy milyen fajta hal volt, hol lehetett kapni és hogy lehetne keresni. :(


Ha esetleg valakinek vannak ötletei, és megosztaná velem azt nagyon megköszönném. :)


2018. nov. 16. 00:05
 1/6 anonim válasza:
0%
Én se tudok aludni amugy nemtudom
2018. nov. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lidlben van sült es konzerves
2018. nov. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nálunk helyi boltban kapható ilyen, közel 900ft (ez nagy konzerv)


[link]

2018. nov. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Füstölt hering, az átlagosnál jóval nagyobb konzervben. Én régebben a Lidl-ben vettem.
2018. nov. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, majd csekkolom :)
2018. nov. 16. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Lidl-ben vettem.
2018. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!