Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az hogy lehet, hogy a Gusto...

Az hogy lehet, hogy a Gusto krojászony finomabb, mint a 7Days?

Figyelt kérdés
az előbbi macedón gyártmány, olcsóbb nála?
2018. dec. 12. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Először is "croissant".


Másodszor a croissant egy igen rövid élettartamú péksütemény. Egy-két óra a fogyaszthatósági ideje. Utána kuka. Ezt bármelyik pék vagy cukrász elmondja neked.


Mármost szerinted az, ami egy hét után is "ehető", annak mi köze a croissant-hoz, és mennyire van telibaxxva olyan dolgokkal, amit nem biztos, hogy meg akarnál enni?


Másrészt mi az, hogy "finomabb"? Neked jobban ízlik, de ez egy objektív kategória? Nem. Másnak nem biztos, hogy az ízlene, vagy éppen egyik sem. Én biztos meg nem enném azt a xart, ha ütnének sem. De hát ki mivel öli magát.

2018. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert neked az az ízvilág jobban bejön. Másnak meg nem. Sőt van, ki ilyet meg yem enne.
2018. dec. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Krojászony, ezosztigen!
2018. dec. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:13-as:


Köszi a fordítást, el sem tudtam képzelni, mi akar lenni az a krojászony :)

2018. dec. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért, ami macedón nem is lehet finom? Nem a macedónokat akarom védeni, csak érdekes ez a hozzáállás.

Amúgy jól írta első, moslék minden csomagolt croissant, egy ebédnyi felesleges kalóriatöbblet. De ha beéred az utánzattal, akkor egyed.

2018. dec. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mindkettő vacak, köze nincs a frissen sütött, gőzőlgő, krémes töltelékes finomságokhoz amit az olasz, vagy francia kávézókban adnak.
2018. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát persze, hogy köze nincs, nem is ahoz hasonlítom, de ahoz képest, hogy ezt a Gustot sehol nem láttam reklámozni, a másik meg a csapból is folyik fura hogy az előbbi jobb tele van töltelékkel, max annyi a hátránya, hogy nincs olyan sok ízben
2018. dec. 13. 20:53
 8/8 A kérdező kommentje:
am rosszul írtam, nem gustó, hanem bustó:D
2019. szept. 6. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!