Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha meg eszek 3 kg disznó...

Ha meg eszek 3 kg disznó zsirt lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
Tömegnövelés szempontjából, sehogy se tudok hizni, betartott étrendet meg 5 nap mulva ugyis megszegem szóval nem látom más módját minthogy durvább módszerekhezt fojamodjak. Arra lennék kiváncsi hogy lesz e valami bajom ha betolok egy vödör zsirt, akár 2 naponta megeszek olyan 3 kg , pusztán/kenyérrel.

#Zsirevés #Disznózsir
2018. dec. 25. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Epegorcs a minimum. A gyomormosas garantalt, marmint ha tuleled.


Kisgyerek, tenyleg enmyire fontos a gyurmazas, hogy tonkretenned erte a testedet is? Komolyan azt hiszed hogy ettol leszel valaki? Tanulj inkabb, es rohogj te is a 'bodybuilder' szteroidhuszarokon...

2018. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ezt tanulni kell, a gyomrodnak tágulni, a szervezetnek meg hozzászokni. Megeszel valamennyit, amitől még nem lesz bajod. (Ez inkább a huszada lesz annak, amit gondoltál) Aztán minden héten próbálsz óvatosan egy kanállal többet... És egyél hozzá sok kenyeret, valaminek fel kell vennie a zsírt.


Más különben olyan gyomorbajt kapsz, hogy 5 kilóval kevesebb leszel a végén.

2018. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A magas vérzsír-szint okozhat azonnali keringési rendellenességet is.
2018. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy ez a 'tömegnövelés' valójában csak hájnövelés? Ha tömegelni akarsz akkor eddz és egyél sok fehérjét. Úgy lesz valami formád is, nem csak hájasodsz.
2018. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézz utána az alapoknak... Mondanám, bár ez nagyon trollszagú, kivéve, ha a tájékozatlanság nagy elkeseredéssel s elszántsággal párosul, néha én is durva dolgokra ragadtatom magam, megvan hozzá a temperamentumom, bár nyilván közel sem ennyire s azért gondolkodom is, jó esetben.


A tömegnövelés az, amikor napi párszáz kcallal többet eszel, mint ami súlytartáshoz kell (ez inkább 3 dkg zsír, mint 3 kiló), természetesen megfelelő fehérjebevitel, edzés, pihenés mellett.

Nem az a tömegnövelés, hogy zabálsz. Eszel napi sokszáz kcalt pluszban? Zsírosodsz, nem(csak) izmosodsz.

Eszel napi SOKEZER kcalt pluszban? Nos, a tested egy ideig küzd, de valószínűleg hamar rosszul leszel s csak azért nem hízol el gyorsan, mert előbb hánysz, megy a hasad vagy kerülsz kórházba.


Ettél már valaha akár csak 30 dkg zsírt egyben? Én még nem s én egész életemben igen sokat ettem, egyszerre is és ezt zsírra alapozva. De ettől valószínűleg kicsit kifeküdnék, de minimum enyhe hányingerem lenne, főleg, ha nincs ekkora energiaigényem.

Senki nem eszi kilószámra a tömény zsírt, igen aktív ketósok sem, napi jópárezer kcalnyi zsírbevitel mellett sem. Miért is tennék?


Hogy mi bajod lehet? Már jóval kevesebbtől is rosszullét. Hányinger, hasmenés... De ilyen bődületes adagnál biztos lehetnek poénosabb dolgok is. Nem hiszem, hogy sokan kipróbáltál volna az életben, de ha te megteszed, légy oly kedves és írd le, mi történt, mert érdekel.

2018. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi komoly bajod nem lenne tőle, ugyanis kihánynád az egészet. Hogy milyen előnyt vársz ettől a módszertől, azt nem igazán értem.
2018. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

27000 kcalt megeszel egy nap? Na azt megnézném. Még sport mellet se megy le sokaknak 4000-nél több.

Fosás garantált, de súlyosabb esetben hasnyálmirigy gyulladást is kaphatsz pl., ami halálos is lehet. Jó kinyuvadást.

2018. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Belehalsz.
2018. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hirtelen nagy dózis lenne az biztos.Es arra a sokkra nincs szüksége a szervezetnek.

Epegörcs, hasmenés,hasfájás, rosszullét.Jobb esetben kiokádod.

2022. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!