Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol tudnék viszonylag olcsón...

Hol tudnék viszonylag olcsón rendelni vagy venni különleges japán koreai instant tésztát/ levest?

Figyelt kérdés
Mostanában rá szoktam hogy ezeket tesztelgetem. Már minden fajtát megvettem amit a Tesco. Sparban találtam. És szeretnék még több ilyen ételt vásárolni :)
2019. jan. 7. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ázsia center , Ázsia bt, Keleti fűszeres boltok.
2019. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld like:)
2019. jan. 7. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100 ft-os bolt, 1 euros boltokban is van.
2019. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Az Orczy téren (8. kerület) van egy bolt, ahol csakis kizárólag ázsiai ételeket árulnak. Egy zacskó instant tészta ára 300-400 forint körül mozog illetve van, ami egy kicsit drágább, de nagyon megéri, mert rengeteg féle van! Ha szereted a sajtos dolgokat, akkor ajánlom figyelmedbe az egyik sárga csomagolásos instant tésztát, ami nagy adag és csípős is (a piros tasak, nem fontos beleöntened, ha nem bírod a csípőset), ha jól emlékszem az 480ft, de megéri.
2019. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ment a like :)
2019. jan. 9. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!