Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Sima paprika függőség?!

Sima paprika függőség?!

Figyelt kérdés
Egyfolytában csak a paprikát kivánom van úgy hogy meg eszek egy nap 2-4db-ot normális?

2019. jan. 25. 20:40
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Igen. Szerintem normális, ha néha rá vagyunk kattanva ételekre. Jelezhet is a szervezet, hogy valami hiányzik vagy több kell a testednek ami a paprikában van.


Én pl egy nyár folyamán, minden áldott nap lecsót ettem, és nem untam. Nem tudomi volt velem de nagyon kívántam.

2019. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bajod nem lesz tőle, mivel a benne lévő C vitamin vizelettel távozik, ha a szervezetednek nincs rá szüksége.
2019. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nalam 2 hete van hogy lilahagymat eszem szinte minden nap akar tobbszor mert kivanom.. elotte meg szerintem 1evig nem is ettem :D
2019. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A lilahagyma-fogyasztás nálam is mániákus szinten van két hónapja,pedig fogyasztok más zöldségeket is.A párom eleinte értetlenül fogadta,most már csak nevet rajta.

Ártani nem árt, se ez,se a paprika,sőt!

2019. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na én meg most minden reggel avokádót eszek két hete. Azaz pirítóst avokádókrémmel..
2019. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!