Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ki milyen gyorsfagyasztott...

Ki milyen gyorsfagyasztott hamburger húst ajánl?

Figyelt kérdés

Hol lehet kapni

Csak marha játszik



2019. febr. 16. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off, de ami nekem egyedül bejön, az az, hogy magad készíted el a hamburger pogácsát friss marhahúsból és adagonként lefagyasztod.

Minden más megoldásnál nem csak marha van benne, vagy csillagászati ára van.

2019. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

ha csak marha lehet benne akkor olyat nem fogsz találni. A boltiba beleraknak sertésvakarékot meg bőrkét is.


Ha marhát akarsz bizony neked kell megcsinálni.

2019. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű 100% marhából készült gyorsfagyasztott hamburger húst eddig még nem találtam. A Lidl-ben szokot lenni hűtött az nem rossz de szerintem is az a legjobb ha magadnak csinálod meg.
2019. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Metro, már ha még lehet kapni, és tudsz is ott vásárolni. Fekete papírdobozban árulják, és Angus marhából készül. Viszont ha ezek még nem is jelentenek nagy akadályt, az ár majd fog, mivel úgy emlékszem hogy 5,000 Ft körül van egy dobozzal. De lehet azóta még több is.


Minden más esetben én inkább azt javaslom, hogy csináld magad. Egyszerű, negyed annyiba sem kerül, és úgy ízesítheted, ahogy szeretnéd. Sőt, még akár sütés előtti nap is összerakhatod, mivel egy kis pihenéstől csak még jobb íze lesz, miután átjárták az ízesítők.

2019. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen, vegyél darált marhát, gyúrj belőle húspogácsát és azt süsd meg, összehasonlíthatatlan a mirelit bőrke-húslisztes 60%os hústartalmú izéhez.
2019. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
MCDonalds, Burger King, KFC
2019. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hátilag bekevert darálthús fűszerekkel meg amivel kell (nem fóliázott bolti izé hanem rábökni egy-egy szép darab marhahúsra a hentesnél és azt ledaráltatni) kimérve, megformázva mehet a fagyóba.
2019. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!