Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért kopog a tojásban a...

Miért kopog a tojásban a sárgája ha rázom?

Figyelt kérdés

Egy doboz tojásban, rázogatásra valamelyik meg se mozdul, nem hallom a mozgását a sárgájának és a fehérjének sem.


Egy másik tojásban hallatszik, hogy eleve össze van keveredve a kettő és habzóan rázkódik, ha rázom.


Egy harmadik tojásban, konkrétan a sárgája, mint egy golyó, odakopog a tojás héjához.


Feltörve mind normál módon nézett ki, de beteg voltam, nem volt szaglásom, íz érzésem viszont nem volt erőm más készíteni és boltba sem tudtam menni. Tehát ritka, de tényleg nem volt más ehető otthon.


Ilyenkor ezek ehetők lettek volna, vagy nem?

Ami teljesen össze volt keveredve, azt amúgy kidobtam.



2019. febr. 21. 16:06
 1/3 hollófernyiges ***** válasza:
85%
Én úgy tudom, hogy a kotyogós tojás már kezd romlani (valószínűleg a sárgáját rögzítő jégzsinór leválása miatt)
2019. febr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle az égvilágon semmi bajod. Ha feltörve tok normalisan nezett ki akkor meg főleg. Nekem 10-ből 8 tojas kopog mikor kiveszem a hűtőből es meglotyogtetem, akkor is ha 2 napja vettem.
2019. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg más elváltozást nem tapasztalsz, addig semmi bajuk, ehetőek. Csak ha már régiek is, inkább ne carbonara készüljön belőlük.
2019. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!