Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A rántott hal milyen halból...

A rántott hal milyen halból finom igazán?

Figyelt kérdés

Tehát hagyományos panírban kirántott halra gondolok. A tőkehal jó pár évvel ezelőtt finom volt, most már az állaga olyan katasztrofálisan rossz, hogy szétesik, amikor kisütném. Próbáltam az afrikai harcsafilét, annak meg semmi hal íze nincs:( Lazac, tonhal, ezek grillezni, vagy serpenyőben pár csepp olajon, vagy tepsiben sütni valók.

Rántott halat miből szoktatok?



2019. febr. 25. 17:56
 1/10 grafno ***** válasza:
75%
Pangasiust szoktam néha csinálni. De ott is elofordulhat, hogy olyan gyenge a hús szerkezete, hogy magától szetesik. A jobb minőségű ami vastagabb az egész finom lesz. Pedig inkább csak lazacot szoktunk enni. A többibol(pangasius) nincs évi 1 kg az elfogyasztott mennyiség.
2019. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Mi rántott halat ezekből szoktunk csinálni: Tőkehal, ponty, hekk, lazac, harcsa, afrikai harcsa, fogas, süllő.
2019. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Legfinomabb a fogas. De drága. Pontyot ajánlom.
2019. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mansour ***** válasza:
82%
A hekk mindenre jó. Nincs semmi halíze, én emiatt szeretem :)
2019. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ponty, szürke harcsa, fogas.
2019. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
legjobb az egész (belezett) kis keszeg.
2019. febr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rántani a busa a favorit.

A ponttyal rokon, csak nem zsíros. Ha nem kapok busát, akkor a harcsa.

[link]

2019. febr. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amur , ponty , fogas, : Horgász család vagyunk.. Ezeket a halakat szeretjük rántva..
2019. febr. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a sok hasznos választ:)
2019. febr. 26. 08:36
 10/10 Melinda6444 válasza:

Szerintem ragadozó halakba gondolkodj. A pontyot írták sokan, de számomra az selejt hal. A pontynak az egyetlen helyen a létjogosultsága a halászlébe van, de ott viszont tényleg elengedhetetlen oda helyette semmi más nem jó.

Szóval visszatérve.. A hekk pl remek sósviziek közül. Hazaiból rántani meg a szürkeharcsa, süllő, csuka, pisztráng.

dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!