Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyire igaz hogy a tükörtojá...

Mennyire igaz hogy a tükörtojás egészséges?

Figyelt kérdés

Átlagban napi egy órát futtok, mikor hazaérek úgy vagyok vele hogy nagyon bedobnék valamit - illetve valamilyen szinten törekszem elkerülni a káros "anyagokat" alkoholt,cigaretta stb..


Ezért arra gondoltam hogy napi 3db tojásból csinálnék tükörtojást nos ez mennyire egészséges?

Mennyi kalóriát tartalmaz?


-- Mindenkinek szép Vasárnap délutánt!



2019. márc. 3. 17:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem alapvetően nincs vele baj, jó kis fehérjedús étel.
2019. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Általában semmiből nem jó úgy enni, hogy minden egyes nap azt enni. A tojás alapvetően egészséges, de minden egyes nap 3 tojás egyhangúvá teszi az étkezést. Ilyen mennyiségben már koleszterin is jelentős mennyiség van benne.
2019. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha napi egy órát futsz akkor büntetlenül ehetsz szinte bármit a kalóriatartalmától függetlenül szerintem. 3 tojást meg pláne.
2019. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

Mennyi kalóriát tartalmaz: ezt te magad is ki tudod deríteni.


Napi 3 tükörtojás a többi étkezésen kívül, futás után, nos nem nevezhető egészségtelennek, attól függ nagyrészt mennyi olajban sütöd vagy miben sütöd egyáltalán ki.

2019. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%
Ne pusztítsál már el könyörgöm...
2019. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem jó,de egy idő után unalmas lesz. Csinálj néha lecsót, rántottát, főtt tojást is ha már mindenáron tojást akarsz☺
2019. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Én pár éve mindig tojással (is) kezdem a napot, vagy omlett amibe teszek kolbászt vagy bacont, tükörtojás vagy főtt tojás szendvicsben, különféle fűszerezéssel, mindig azzal kiegészítve amihez kedvem van, vasárnap az egész napos edzés előtt néha full English-t dobok be. Remek és olcsó tápanyagforrás, 63 kcal egy átlagos tojás, abból 5.5gr a fehérje és 4gr a zsír.
2019. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4%
Definiáld az "egészséges" fogalmát.
2019. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon egészséges. Superfood-nak számít: Tele van mindenféle tápanyaggal és fehérjével. A legideálisabb úgy enni, hogy a fehérjét átsütöd, a sárgáját pedig lágyra hagyod. Így szívódik fel a legjobban. Én minden nap eszek párat.
2019. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%
utolsó vagyok: azt kihagytam, hogy mindenképpen zsírban süsd (kacsazsír, libazsír, kókuszzsír a legjobbak) Esetleg vajon, de olajban semmiképp!
2019. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!