Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kibírja ezt a darált csirkehús...

Kibírja ezt a darált csirkehús? ("szállítás")

Figyelt kérdés

Otthon nem lehet 100%-os darálthúst kapni, ezért muszáj nekem hozni városból. tehát, miután kivenném a boltban a hűtőből kb. 45percig utaznék vissza a kollégiumba, ahol beraknám a hűtőbe, majd 1-2 óra múlva elindulnék a buszhoz, és másfél órát utaznék, majd még fél órát sétálnék, aztán beraknám otthon a hűtőbe/fagyasztóba, és vasárnap használnám fel.



Szerintetek, nem romlik meg, vagy ilyesmi?


2019. márc. 14. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja. Gondolj bele hogy mikor bemegyek az Auchanba, ott felkapom a darált húst és még vásárolgatok 1-2 órát. Aztán pihen a kocsiban további fél-1 órát. Még soha nem romlott meg nekem, de persze ezt nem 30-40 fokban.
2019. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kibírja, ha utazáskor nem teszed a fűtés mellé.

De az otthoni 100%-os darált hús problémát örök időkre meg lehet oldani egy húsdaráló segítségével és csak egyszeri beruházás.

2019. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindezt hétfőn teszed, nem biztos. Amúgy meg létezik hutotaska, meg fagyasztott áruknak való táska, ami megtartja a hőmérsékletet.
2019. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az mondjuk 3 óra, és a buszon pl. meleg lesz. Én azért ezt nem merném megkockáztatni.

Vigyél hűtőtáskát, tegyél bele egy jégakkut, és nem lesz probléma.

2019. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Ha nincs jéggakkud, akkor egy félliteres vagy háromdecis palack víz lefagyasztva is megteszi. Ha simán egy szatyorba összecsomagolod őket, már akkor is eléggé lehűti.


Én a darált húsnál aggódom, és vásárláskor is azt szoktam utoljára begyűjteni, pedig nem órákig tologatom körbe a cuccost.


Persze annak mindenképpen kicsi a valószínűsége, hogy bajod lesz tőle, hiszen megfőzöd, de 2-3% valószínűséget se szívesen kockáztat meg az ember.

2019. márc. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó! Pedig ha tudnád hogy mennyit áll hűtés nélkül a Tescoban a sok hús, mire bepakolják a hűtőbe. Kitolják a hűtőkamrából, lerakják a hűtő elé, és majd csak később pakolják be. A sparban is ugyanez.
2019. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Én nem reckéroznék vele .. Nálam ez csak akkor lenne jó, ha azonnal meg is csinálnám.
2019. márc. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!