Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A tegnap éjszakára kint...

A tegnap éjszakára kint felejtett tök főzeléket meg lehet még enni?

Figyelt kérdés
Tejet is használtam a főzéshez.
2019. márc. 18. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg igen, megmelegíted, megkóstolod, ha ízre, ilaltra rendben van, akkor semmit gond vele.

(A tej meg nem érdekes, mert nem nyersen van benne, megfözted, azaz már egész másként viselkedik!)

2019. márc. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nyáron hagytam kint egyszer, akkor megbuggyant az éjszaka alatt. De mivel nincsen 40fok, nagy baj nem lehet. De azért jól melegítsd meg, biztos,ami biztos.:)
2019. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány fok van a lakásodban? Mert az sem mindegy. Én gyakran hagyok elő ételt ami estére főtt meg, de nálam 18-19 fok van. Nem bírom éjszakára a meleget, viszont még sosem romlott meg nálam semmilyen étel ennyi idő alatt. Van nem egy panellakó ismerősöm, akiknél szauna van a lakásban télen, ott lehet gyorsabban romlik.

Sőt, ha már tej. Én egy időben gyakran felébredtem éjszaka, és valamiért a tejet kívántam. Egy idő után untam kimenni a konyhába éjjel, ezért már este betettem a doboz tejet az ágy mellé a padlóra, hogy ha megébredek, csak meg kellejen húzni. Sosem lett semmi baja, azt érezni az ízén, ráadásul te át is főzted.

2019. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!