Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Itthon miért van ennyire...

Itthon miért van ennyire kevés minőségi élelmiszer?

Figyelt kérdés
Amerikában mondjuk sokkal könnyebb tartani egy diétát, mindenből sokkal több választási lehetőség van, sokkal változatosabban tudsz táplálkozni. Éttermek terén ugyanez.

2019. ápr. 3. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Mivel a lakosságtöbb mint a fele a fizetéséből nem engedheti meg magának igy nem lenne fenntarthato mert a kis rétegaki élne ezekkel a kulináris lehetőségekkel nem elég a beszerzés tárolás finanszirozásához
2019. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem minőségi élelmiszerből van kevés, hanem abból, amit Te akarsz venni. Jegyzem meg, akárhányszor jártam külföldön, nem tapasztaltam azt, hogy ott annyival jobb lenne bárminek is a minősége. Főleg Amerikában, ahol fele ennyire sincs szabályozva, hogy miből és mennyi kerülhet az élelmiszerekbe. Példának okáért, az ottani kenyértől még ma is rémálmaim vannak, ami konkrétan édes.
2019. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Itt is ugyanolyan a választék, csak a nem akarásnak nyögés a vége
2019. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem igény nincs rá. Úgy állnak hozzá az emberek, hogy az drága, meg kevés. Közben meg vesznek kétszer annyi egészségtelen kaját, mint amennyit megesznek, mert az olcsó, aztán vagy kidobják a felét, vagy megeszik csak azért, hogy ne kelljen kidobni.

Ezért a kereskedők nem tartanak sokféle egészséges élelmiszert.

2019. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miről beszélsz.

Mi csak minőségi élelmiszert eszünk, változatosan étkezünk (akár éppen valami diétában is) pedig nem vagyunk gazdagok. Piacon vásárolunk zöldséget, gyümölcsöt, egy kis hentesnél vesszük a friss, kifogástalan húst és nem utolsó sorban, ami talán a legfontosabb: TUDUNK főzni.

2019. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!