Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért trágya szagú a fejes...

Miért trágya szagú a fejes saláta az áruházban (Lidl, Penny)?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 4. 18:15
 1/4 grafno ***** válasza:
78%
Valamiből felkellett venni a tápanyagot a növénynek 😂😂
2019. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Pont a Penny-ben vett karfiolból olyan vegyszerízű levest főztem, hogy ihajj. Szóval nem kéne elviccelned 1-es. Látom, valakinek tetszik a válaszod, nekem annyira nem. Megvásárolva gyönyörű fehér volt az egész, de megfőzve bebarnult és olyan íze volt, mint a hypónak, ki lehet önteni. Erre varrjál gombot. A Penny-t sűrűbben ellenőrizném az illetékesek helyében... Erről ennyit. Remélem, meghallgatásra kerül, amit itt leírtam, mert a megfőzött levest már nem tudom visszavinni.
2019. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom!

Én a Lidl-ben vett salátánál ezt nem éreztem, de a Pennyben vett karfiolon vagy egyéb zöldségen sem hypót.

2019. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy rossz a karfiol, köszi az észrevételt!

A fejes saláta engem azért zavar, mert így én ezzel a szaggal még nem találkoztam, ha el van készítve. Persze lehet ez teljesen normális, de végigszagoltam az összes salátát, le voltak fordítva, nem tudom lehet a víz volt bebüdösödve, mert ugye vizesek. Vagy annak a felázott natúr fa ládának van ilyen büdös szaga és az "beleül" a sűrű saláta levelek közé?

Nem értem, minden esetre nekem ez új, hogy ilyen büdös tud lenni egy saláta.

2019. ápr. 4. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!