Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet még valahol kapni az...

Lehet még valahol kapni az igazi retró ízükkel, a gyerekkori finomságokat? Pl:téli fagyi, kréker, sajtos tallér, piros pöttyös, sport szelet stb.

Figyelt kérdés
Ti hol veszitek ha van?Lehet valamelyik üzletláncban kapni?Bár már mindegyik más ízű sajna.Semelyik nem ugyanaz.
2019. ápr. 7. 16:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Retró ízzel szerintem már sehol nem találsz, "újjal" pedig kb mindenhol. Négercsókot mondjuk csak az aldiban és a lidben szoktam làtni -de ott legalább mindig van
2019. ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Eurós boltban volt régebben,franciadrazsé.De olyan túlcukrozott semmilyenek már.Dunakavicsot sosem szerettem.
2019. ápr. 8. 13:35
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem biztos, hogy tényleg az édességek íze változott, az ember ízérzékelése rosszabbodik, ahogy öregszik, meg ugye az idő megszépíti az emlékeket. Sőt, ha az ember kevés édességhez jut, úgy egész mások az ízek, mindent finomabbnak, intenzívebb ízűnek érez.


De persze sok édesség változott valamennyit, a túró rudiba például tesznek valamilyen adalékanyagot, amitől nem romlik meg olyan gyorsan. Gyerekként gyakran a félig romlott rudikat ettük, frissen más az íze.

2019. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Téli fagyi: én vettem tavaly a Lidl-ben és a Spar-ban is, előbbi finom volt, utóbbi kevésbé.
2019. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Volt még,a zamat keksz,meg a tere-fere.Se hire,se hamva,pedig nagyon finom volt.Valaha a Győri keksz,és Szerencsi csokigyár,gyártott jókat.Persze,van aminek csak az ízére emlékszem,a nevére nem.Így meg sem lehet találni😊
2019. ápr. 8. 22:15
 16/16 anonim válasza:
19%
Kérdező, te ritka egy idegesítő vagy :)))
2020. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!