Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A fagyasztott brokkoli meddig...

A fagyasztott brokkoli meddig áll el?

Figyelt kérdés

Valahol hallottam, hogy nagyon hamar megromlik, de csak 500grammos kiszerelésben láttam, azt meg nem tudnám egy nap alatt megenni.

Hogy éri meg elkészíteni, hogy elálljon egy 4-5napig?



2019. ápr. 25. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit készíts el belőle, amennyit egyszerre megeszel, a többi maradhat a fagyasztóban, lezárt zacskóban,-20 fokon sokáig eláll.
2019. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokáig.
2019. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell mindet elkészíteni. Kiveszel annyit amennyi szükséges, a többit pedig fagyasztóban tárolod.

Sok terméken szerepel, hogy felbontás után x napig lehet tovább fagyasztóban tárolni, de én efelett is sokszor szemethunyok. 1-2 héten belül úgyis felhasználod.


Ha nem fér be a fagyóba csinálj belőle krémlevest.

2019. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Krémlevesként ugyanúgy laktat vagy a főzés során eltávolodnak belőle a fontosabb tápanyagok?
2019. ápr. 25. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
Mi a lóf#sz köze van a laktatásnak a tápanyagokhoz?
2019. ápr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Főzés hatására a rostok egy része elveszíti értékét.

A rostok megfelelő fogyasztása diéta alatt kiemelt jelentőséggel bír."

De látom te is valami 10 éves gyerek lehetsz, aki ide jár fel trollkodni mert nincs élete.

2019. ápr. 27. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!