Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Budapesten hol tudnék instant...

Budapesten hol tudnék instant levest csinálni?

Figyelt kérdés

Naponta járok-kelek budapesten az egyetem miatt.

Sajnos nem nagyon jut pénz mindenre, így ügyesen be kell osztani.

Úgy jött ki, hogy nincs pénzem komolyabb kajákra, csak instant levesekre, ami nem is baj, megszerettem őket(az egészségre hatott hatásuk mellékes).

Viszont az egyetemen nincs vízforraló, illetve van, de mi nem használhatjuk.

Szóval kellene valami hely, ahol lehet forró vizet szerezni, lehetőleg ingyen.

Deák-Blaha-Rákóczi-Kálvin-Astoria-Ferencieken kellene ilyen hely, ha egyáltalán van.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. máj. 1. 16:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%

#10-zel egyetértek


olcsó csirkehús némi hüvelyesből készült főzelékkel vagy rizzsel és mirelit párolt zöldséggel hosszú távon olcsóbban kijön és még laktat is (és még egészséges is)


kérdező, ha megmondod, mennyi pénzed van és milyen eszközök vannak a konyhádban írok neked étrendet és bevásárlólistát

2019. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen gondolom van büfé, konyha ahol van mikró, ha szépen kéred tuti megmelegítenek neked egy bögre vizet
2019. máj. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az egyesnek! A kérdést ugyanis nem Kolompár AnalfaBétaGamma tette fel Bivalybasznádról, hanem egy egyetemista kérdezte. Belőle lesz majd az elit, a vezető réteg diploma után. És ha egy leendő diplomásnak ennyi a probléma megoldó képessége mint amennyi a kérdéséből kivirít, akkor valóban jogos a kétely, hogy megmaradunk-e.
2019. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam egyetemi büfében, ha valaki forró vizet kért mindig adtunk. Amúgy a merülőforraló jó megoldás, konnektort meg csak találsz.
2019. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy teázóban is megpróbálkozhatsz kérni
2019. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
nem értem a sok trollt, ha volna konyhája volna melegvize is de akkor főzne is. az érdekli hol kaphat egy bögrényi forro vizet talán még akár pénzért is. sajnos nem tudok ilyent hivatalosan én se
2020. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok negatív kommentet!

Azóta másodéves lettem.

Nem műszaki, TE rekreáció mester.

Azóta vettem egy kicsi vízforralót a wishről, így oldom meg.

2020. jan. 20. 17:20
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de TEre jársz és zacskós levest eszel? Én ajánlottam, hogy írok étrendet, de TEsként neked azt jobban kéne tudnod, hogy nem zacskós levest kell enni.😕
2020. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
valoszinu nem csak azt eszik.
2020. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Előző, azt írta

“ Sajnos nem nagyon jut pénz mindenre, így ügyesen be kell osztani.

Úgy jött ki, hogy nincs pénzem komolyabb kajákra, csak instant levesekre, ami nem is baj, megszerettem őket(az egészségre hatott hatásuk mellékes).”


Írtam volna neki olyan listát, hogy beleférjen a budgetjébe... felesleges zacskós levesek helyett ehetne normálisan is

2020. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!