Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van különbseg aközött hogy...

Van különbseg aközött hogy azt írják nyomokban tartalmazhat vagy csak simán írják hogy tartalmazhat?

Figyelt kérdés
Földimogyorót stb allergént...

2019. máj. 29. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nincs
2019. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták hogy ha azt írják simán hogy tartalmazhat az azt jelenti hogy nem tudják mi az összetevője mert egy masik gyártó által készített valami ,mondjuk tegyük fel a kekszen a csoki nem tőlük van és nem tudják az összetevőit , ebben van valami igazság? Eltudom képzelni ezt ilyen kisebb noname gyártóktól , de egy nagyobb cég mint mondjuk a Nestlé nem hinném hogy ennyire nem érdekli
2019. máj. 29. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

A tartalmazhat annyit jelent, hogy lehet benne, a gyártó/csomagoló cég erröl nem tud semmi konkrétat.


A nyomokban tartalmaz meg az, ha egy üzemben készülnek ilyen összetevöt tartalmazó termékek is, ahonnan kerülhet nagyon minimális mennyiség a másik gyártósorra is.

2019. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Neveed válasza:
50%
En is azthittem ugyanazt jelenti mind a 2 basszus azert ettem mert mondom egy nagyon minimalis belekerul attol csak nem lesz bajom ,de ezen enis elgondolkoztam amikor multkor egyik milka kekszbe volt valami csokikrem egybol ereztem az izen hogy az mogyorokrem es oda is adtam noveremnek a tobbit mert nem birtam volna megenni, szinten az volt rairva hogy "tartalmazhat" nem pedig az hogy nyomokban...elmennek a pi...ba hogy ennyire szarnak az emberre hogy aztsem tudjak mi van az etelben es ugy adjak el hat ez kva jo... szanalmas
2019. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!