Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet-e kapni ilyen darált...

Lehet-e kapni ilyen darált húst Magyarországon?

Figyelt kérdés
Olyan darált hús érdekelne ami csak 3-4% zsír tartalommal rendelkezik. Idáig a legjobb amit találtam az pulyka darált hús volt de az is 7% zsírtartalmú volt.

2019. júl. 1. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Darálj le csirkemellfilét,kb 2-3%-os a zsírtartalma.
2019. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Én is magamnak darálok csirkemellet, abból szoktam fasírtot csinálni.
2019. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
A sertéskaraj zsírtalma csekély, olyan 2-3%.
2019. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
"Én is magamnak darálok csirkemellet, abból szoktam fasírtot csinálni." Bocsi!!!! FUJJJJJJJJJJJ!
2019. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó,ebben neked mi a fúújjjj?

Én is csak olyan húst használok fel amit én darálok le.Sőt vagyok olyan szerencsés hogy vidéken,faluban élek és a magam által nevelt állatok húsát fogyasztom.Olyat soha nem ennék meg amit nem láttam hogy nézett ki előtte,például ki tudja mit tartalmaznak az előre csomagolt,szupermarketekben kapható darálthúsok,miket darálnak össze....na azok aztán fúújjjj..

2019. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5-os, szerintem a csirkefasírtra mondta, hogy fúj :D
2019. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!