Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek gáz ha felnőttként...

Szerintetek gáz ha felnőttként imádom a gyümölcsös bébi ételt?

Figyelt kérdés
Nasiként szoktam enni, de pl a boltban kicsit szégyellem megvenni.. főleg attól félek, hogy ismerős meglát, aki tudja nincs gyerekem és biztos furcsállná h miért veszem..
2019. júl. 8. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Persze, nagyon gáz...mások pszichés gondok miatt gyerekként viselkednek, pelenkában járnak, cumiznak, de ez gáz..jaa...
2019. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. A desszertek tényleg finomak 😊 ha ismerős lát, akkor nincs semmi. Ismerős babájának is veheted akár.
2019. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért csinálsz ilyenből problémát magadnak? Ki szólhatna bele abba, hogy mit eszel?

Ha jól esik, szereted, akkor nyugodtan egyél annyit, amennyi jól esik, és ne foglalkozz azzal, ki mit gondol erről!

2019. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy másnak veszed, - semmi köze hozzá senkinek.


Nyugodtan edd a bébihamit, ha ízlik. Én a gyümipürét szoktam nassolni, mert hát fene a boltosokba, hogy mindig kell a kasszához is kitenni. :)) Sose tudok ellen állni neki. Meg hát rá van írva némelyikre, hogy "baba", baszus, még ez a hülye gyümölcspüré is becézget, nem lehet nekik ellent mondani. :)

2019. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

1)

Tényleg ennyi a mentális beteg, vagy ezek mind itt gyülekeznek?

2)

Ki a franc foglalkozik vele, hogy a másik kosarában mi van?

3)

Nehogy már magyarázkodni kelljen bárkinek is, hogy miért veszek ezt vagy azt!

2019. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Én sem értem a kérdezőt, de azt sem, hogy miért kell magyarázkodni?

Anyám pl. hajpakolást csinál a bébi gyümölcspüréből, de soha nem hallottam, hogy emiatt frusztrációja lett volna.

Igaz, ő normális.

2019. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az egyetlen hidd el,aki ezt megveszi. Bár vannak gyerekeim,és nem babák már,de ettől függetlenül mi is veszünk. Pl palacsinta töltelékkel sokkal jobban ízlik a gyümölcspüré mint a lekvár. A sós bébiételbôl pedig nagyon jó szószt lehet varázsolni a sültekhez.
2019. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy mit gondol a többi? Ha ízlik, fogyaszd egészséggel.
2019. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyél hozzá babakekszet. Ne a piskótát, a rendes kekszet. Miért csinálnak ennyire finom dolgokat a babáknak?
2019. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!