Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Élelmiszerek

A kérdés

Más is eszi a citromot magában?

Keress kérdéseket hasonló témában: citrom

júl. 11. 23:40  Privát üzenet  

A válaszok
Párom is szívesen eszi a citromot magában, nekem szuper érzékennyé teszi a fogaimat, szóval én nem szoktam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 11. 23:42 Privát üzenet
Igen, imádom.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 11. 23:48 Privát üzenet
Igen! Én anno grapefruittal kezdtem, eleinte savanyú volt, de mostmár meg se érzem, vagy húszat megeszek minden télen :D. Ugyanígy a citrommal.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont júl. 12. 00:30 Privát üzenet
En ugy szoktam, hogy kifacsarom a levet, majd beteszem a melyhutobe megfagyni. Ha jegge fagyott kiveszem es olyan mint egy citromos fagyi, csak savanyubb, mert nem cukrozom meg.

# 4/4Időpont júl. 12. 00:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapesten hol lehet Buddha keze (ujjas) citromot szerezni darabra?
Megfáztam, ha citromot eszek magában az segíthet?
Ha magában megeszek magában egy egész citromot lehet valami bajom?
Mitől lehet az hogy az elmúlt napokban nagyon kívánom a citromot? Ma is megettem egy felet csak úgy magában és nagyon jól esett. (17/L) vmint ennek lehet vmi káros hatása?
Lesz attól valami bajom, ha megeszek egy egész citromot magában minden nap? Nem marja szét a gyomromat?
Vmelyik nap magában ettem egy egész citromot, azóta nem bírok harapni úgy fájnak elől a fogaim. Érdemes fogorvoshoz fordulni vele?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Élelmiszerek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!