Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hal lehetett mérgezett?...

Hal lehetett mérgezett? Fagyasztott tengeri hal.

Figyelt kérdés

Kétszer csinált anyám, mindkétszer hasmenésem lett, de először azt hittem, hogy véletlen, mert mandulagyulladásom is volt, meg lázam.


A maradékot tegnap csinálta meg. Hasmenésem lett, meg fájt a hasam. Reggelre úgy éreztem magam, mint akit megmérgeztek. Fémes szájíz, meg mint gyógyszerrel tele lennél és olyan íz volt a gyomrodban. Ilyen volt, mikor egyszer túl sok fájdalomcsillapítót vettem be (nem akartam meghalni, hanem nem használt, enyhe gyógyszermérgezés lehetett). Vagy mikor nagyon beteg voltam és más sem volt a gyomromban, mint víz, tea, meg sok Rubopfen. Nem vagyok gyógyszerfüggő amúgy.


Most nem ettem semmi gyógyszer és ugyanez. Mint akit megmérgeztek.


Utána olvastam, hogy lehet ilyen toxinok, meg bacik miatt mérgezettek a halak, de nem mentem bele. Addig simán arra gondoltam, hogy romlott. Pedig fagyasztóban volt, kb. 2 hete vették. Nem volt áramszünet. Mindhármunk hasmenése lett.


De ez durva, ez valami méreg lehetett, nem sima hasmenés. Nagyon ijesztő.


2019. júl. 14. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Más is rosszul volt?
2019. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, de hasmenés
2019. júl. 14. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha más is rosszul volt, akkor sz azt feltételezi, hogy romlott volt a hal vsgy anyád kezrlte rosszul vagy a nolt
2019. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
*bolt
2019. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet megromlott mikor a boltból hozták haza, mert ugyanakkor vettek egy grillvirslit, hűtőben volt, másnap meg akartam enni és full romlott volt, komolyan.

Savanyú, fura szagú és ehetetlen, megkóstoltam. Ugyanabból a boltból voltak, de több órára egymástól.


Ennek a halnak, semmi baja nem volt az ízével. És ezek a tüntetek, mintha megmérgeztek volna, aztán lehet csak ételmérgezés volt.

2019. júl. 14. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!