Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Véletlen megettem egy fél...

Véletlen megettem egy fél hónapja lejárt joghurtot. Mi bajom lehet tőle?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 23:39
 1/6 trollll válasza:
46%
Az attól függ mikor etted meg. Ha mondjuk egy hete akkor már nem ledz gond, de ha ma etted meg akkor a helyedben nem kockáztatnám meg, hogy kar-fesz távnál messzebb mennyek a retyótól
2019. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem volt rossz íze? :D


amúgy szerintem semmi komoly, max egy kis gyomorrontás, vagy annyi se :)


a szavatossági idő nem azt jeleti, hogy pl. 28-án lejár a termék és akkor 0.00 kor ráugranak a penészgombák és elkezdik falni azt :D könnyen lehet hogy napokig, vagy akár egy hétig is még semmi baja, ez csak a gyártó garanciája arra, hogyha xy napig fogyasztod a terméket, akkor garantálni tudják neked a minőséget

2019. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Semmi bajod nem lesz!
2019. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-esnek igaza van a szambol vette ki a szot. Bolti elado vagyok, anno mikor suliban tanitottak elmondtak, a szav. ido nem mindenkepp azt az idot jelzi, van amelyik mar azelott lejar ha nincs megfeleo korulmenyek kozott van amelyik epp aznap es van amelyik a szav.ido utan pl 1-2 hettel erre nincs mit adni. Ha nem volt furcsa,budos,rosszizu/allagu akkor oke
2019. júl. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Javul az emésztésed.
2019. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legtöbbnek egy hónap múlva sincs baja.

Annyi tartósító van bennük...


Max a kézműves, élőflórás joghurtok romlanak meg hamarabb.


Butaság, hogy nem mennék messze a wc-től emiatt.

Én eleve akkor nyúlok joghurtért, mikor már 2-3 napja nem volt nagydolgoom, mert ez egyből megoldja, 1-2 órán belül mennem kell.

Olyan, mint másoknál a reggeli kávé.

2019. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!