Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sok ha ma megettem...

Szerintetek sok ha ma megettem reggelire egy feltanyér szalmakrumplit egy szelet májkrémes kenyeret es egy joghurtot s ebédre 2szelet kenyeret meg egy tojást és 3almat meg egy feltabla milka csokit ez kb mennyi kcal?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok. És nem éppen jó az összetétele, még akkor sem, ha nem fogyókúrázol, bár ez a fogyi témában van.
2012. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát sok... :S

Vagyis, nem tudom, hogy neked milyen, de nekem sok lenne, az biztos.

2012. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szar, konkrétan vicc kategória.


Oké, hogy reggelizz, mint egy király, na de szalmakrumpli? Normális vagy?


Az ebédet nem is kommentálom.


Te nem fogyózol, hanem bohóckodsz.

2012. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kb mennyi kcal?s mennyit ehetek 162cm vagyok 50kilo s 16èves
2012. febr. 17. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:

nem igazán tudunk válaszolni.

nem tudjuk mekkora vagy, mennyi üzemanyagra van szükséged, mennyi kell hogy ne éhezz de fogyj.. ezekről valamit írhatnál, hogy tudjunk segíteni.

viszont ilyen étkezéssel nem nagyon vittél be elég tápanyagot.

krumpli töltelék, májkrémes kenyér is lényegében csak ennyi (bár az már állati, csak nem elég jó minőségű, és kevés gondolom) joghurt közel értéktelen. 2 szelet kenyér töltelék, egy tojás minimális jó minőségű fehérje és némi zsír, az jó de 1 tojás egy embernek semmi. gondolom tyúk tojás. 3 alma tök jó, bár inkább fehérjére lenne szükséged legalább fogyás alatt, mint fruktózra. vitamin bevitel szempontjából jó ötlet. milka csoki töltelék.

lényegében töltelék kajákat ettél, nagyon kevés volt aminek az egészséged szempontjából értelme volt, a legtöbb csak arra jó, hogy ne halj éhen. és gondolom ennél több célod van.

próbálj (sovány) húsokat részesíteni előnyben zöldségekkel, vagy ha szereted akkor legalább több tojást fogyassz. koleszterin miatt nem kell aggódni, amíg rendszeresen edzel.

szénhidrátnak teljes kiőrlésű és rozs kenyeret fogyasztunk, valamint zabot, rizst.. és vannak egyebek is. olajos magvakkal pótolunk zsírokat.

a mennyiségek meghatározók lesznek a fogyásod szempontjából, még sport mellett is!

2012. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16 évesen 162 cm-rel (még nőni fogsz!) és 50 kilóval nem kell fogynod, normális a súlyod.

De az nagy baj, hogy ilyen sz*rokat eszel össze. Zsír meg szénhidrát. Ettől előbb-utóbb elhízol és megbetegszel, jó úton jársz a cukorbetegség felé, ami viszont nem gyógyítható.

Sokkal egészségesebben kellene étkezned.

Pl.

Reggeli: májkrémes kenyér (lehet 2 szelet is) egy egész paprikával

Tízórai: joghurt

Ebéd: szalmakrumpli sült csirkével és salátával

Uzsonna: alma, narancs

Vacsora: zöldségek, tojás (akár 2-3 db)

A fél tábla Milkát oszd el 1 hétre, és akkor belefér még a csoki is.

2012. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a csokit nem igazan fogyasztom csak ma megkivantam es vettem egyet amugy nem igazan fogyasztok edesegeket egy heten egyszer
2012. febr. 17. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!