Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Miért adja el mindenki a...

Miért adja el mindenki a neten a kenyérsütő gépét? Ez nem egy jónak tűnő eszköz?

Figyelt kérdés
Azt hittem jó termék, de ez engem zavar, hogy ennyien el akarják adni. Olyan, mint a mobil klíma, mint kiderült iszonyú hangos, és használhatatlan.

2019. júl. 26. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Öt év alatt, ha 10x használtam az enyémet, akkor sokat mondok. Felesleges, nagy helyet foglal. Én még csak szimpla dagasztásra sem használom, mert ahhoz meg kicsi. :D Nagyobb adagokat szoktam bedagasztani.
2019. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi meg több mint tíz éve használunk. Már a bolti kenyeret nem esszük, meg kell ezt is szokni, lehet hogy ez nem megy másoknak. Illetve sima lisztből nem a lejobb a kenyér, hamar szárad, morzsálódik. De ha sül, isteni illat van, lagyosan meg olyan finom ropogós, ezt nem adom. Nekem meg tök jó, ha beáll egy gép pár ezerért veszek másikat.
2019. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
De, jónak tűnő.
2019. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
szerintem csak sokan rájöttek hogy nem akarnak sokat pepecselni vele, folyamatosan sütni az újabb és újabb kenyereket, egyszerűbb megvenni a mai rohanó világban
2019. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek beválik, valakinek nem. Nekem boltba menni macerásabb, és szeretem a nagyon friss kenyeret. Kicsit olcsóbb is, mint a bolti (a gép árát és az áramot is figyelembe véve is), de a fő megtakarítás az, hogy ha ritkábban megyek a boltba, kevesebb fölösleges dolgot veszek meg.
2019. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Bő 3 óra alatt van kész egy kenyér én azért nem használom. El éppen nem adom de csak bográcsoláskor használom a vendégek kedvéért.
2019. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Én szerettem de inkább vettem a kenyeret. Gy csak fogta a helyet, ajándékba adtam.
2019. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt, de nem szerettem. Kicsi és rossz formájú a kenyér, és nem lehet rendes szeleteket vágni belőle, és elég macerás is vele a sütés. Inkább a robotgépben megdagasztom a kenyértésztát, és a gázsütőben megsütöm.Sokkal jobb, mint a gépben sütött.
2019. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Múlt hónapban vettem anyámnak egy mobil klímát, nagyon szereti, teljesen meg van vele elégedve, mikor meglátogatom, nekem sincs vele semmi bajom.


Remélem, segítettem! :D


AMúgy ez olyan lehet, mint a szobabicikli. Ami 90 % -ban szobainasként végzi. :D

Jónak tűnő dolog... csak hát ugye használni kell.


Egyébként én magam sokkal inkább vennék egy normális dagasztógépet, ami ezerszer praktikusabb, univerzálisabb, "flexibilisebb" , nem korlátoznak ostoba programok, nem hal bele a gép egy keményebb pizzatésztába, nem dagaszt fölöslegesen, akkor pihentetem a tésztát amikor jónak látom... és még sorolhatnám, egy kenyérsütő gép dagasztó része egy korlátozott, (tudásban és teljesítményben) "hülyebiztos" megoldás.

Aki hangyányit is ért a tésztákhoz, mit hogy érdemes dagasztani, mennyi ideig, stb, annak meg se fordulna a fejében egy jó dagasztógép helyett egy kenyérsütőbe beépített játékdagasztóval hülyéskedni.


Sütőm meg van...

2019. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk bevált. Fő előnye, hogy nem kell csak a kenyér miatt bemennem a boltba (tartós tej is mindig van itthon).

Tényleg 3 órán át süt egy kenyeret, de cserébe időzíthető a sütés. Este bekészítem, és reggelre kész.Vagy mire délután hazaérünk.

2019. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!