Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Írnátok nekem olyan ételeket,...

Írnátok nekem olyan ételeket, amiket a hétvégén el tudok készíteni előre, hogy csak befejezni kelljen?

Figyelt kérdés
Múltkor pl. rakott krumplit csináltam, majd tepsiben pihent és 2 nap múlva sütöttem meg. Hasonló ötleteket szeretnék.

2019. nov. 2. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Hurka-kolbász, még előre sem kell készíteni,csak sütni.

Valami szeletelt sült hús, rizzsel, bármilyen rakottas.

Millió van, de sajnos rohannom kell, biztos kapsz majd jó ötleteket.

2019. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Rántott húst bepanírozod és fagyasztod . Az elején kicsit helyigényes, kell egy fél óra mire megdermed annyira, hogy összelehessen rakni egy dobozba, de utána bármikor bedobod az olajba és ott a friss husi.
2019. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Elkészíted a lecsóalapot, lefagyasztod. Amikor kienged, átforralod, közben bele a kolbász + a főtt rizs, vagy a végén ráütöd a tojást. Percek alatt kész.
2019. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Pl az is sokat számít, ha húst felkockázva/szeletelve fagyasztod le, reggel vagy előző este kiveszed a hűtőbe és mikorra kell addigra kiolvad. Már ezzel is sok időt még lehet takarítani.
2019. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hús bepácolva, csak sütni kell. Minél tovább van a pácban annál omlósabb kesz.
2019. nov. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi ötleteket, jöhetnek még.
2019. nov. 3. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Milánóihoz ha a darált húst elkészíted, le is lehet fagyasztani, de hűtőben is elvan pár napig. Amikor ennéd, tésztát főzöl, felfőzöd a húst kicsit, és sajtot reszelsz a tetejére.

Bármilyen húsgolyó-jellegű dolgot (fasírt, húsgolyó, hamburger) össze lehet állítani nyersen, lefagyasztani, és később megsütni.

2019. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!