Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Anya nem szereti, ha sütök,...

Anya nem szereti, ha sütök, bár szerintem nem olyan rossz, amiket csinálok. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mindig mondja, hogy majd inkább holnap, vagy hogy nincs elég tojás. Mit tegyek? Nagyon szeretek sütni, de ő sosem értékeli. Megeszi, de nem mondja, hogy finom lett, vagy bármi. Mondtam már neki, hogy mondja, hogyha zavarom, hogy sütök, de azt mondta nem bánja. Én viszont látom rajta, hogy nem akarja. Múltkor kidobtam a receptjeimet, mert megint nem tetszett neki, hogy sütök, d enem nagyon érdekelte.

Szerintetek hagyjam abba a sütést?

17L


2010. júl. 19. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
kérdezd meg tőle,h miért nem örül neki?Ülj le vele beszélni.
2010. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért nem szereti, mert neki kell utánad elmosogatnia, esetleg lepuzolnia a gázt, vagy kipucolnia a sütőt.

Am vigyázz ezzel.

Én ugyan nem vagyok szakács, de mióta egyszer megfőztem a vasárnapi ebédet a családnak, azóta anyám sokszor a nyakamba varrja a dolgokat...:S :S Gyakorlatilag egész héten én főztem míg nem dolgoztam.

Nem bánom, szívesen főzök, de akkor is....

Most melózok, de így is a szabadnapjaimat a konyhában töltöm el....:S

19/F

2010. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Abba ne hagyd !

Egyre kevesebb az olyan nő aki szeret sütni.Gyakorlat teszi az embert mesterré .

2010. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
NE!!! Beszélj meg vele, hogy mi a baja a sütéseddel. Ha gondolod, hozzánk jöhetsz sütni:-)
2010. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem szeretik néha, nem mindig szoktam elmosogatni(de 2-3 dolgot veszek igénybe, amit elmosni kell)

am. lehet h melegben azért nem szereti, mert nagyon meleg lesz az egész lakásban miatta

2010. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem se szereti. egyenesen tiltja hogy főzzek/süssek. pedig nem lehet panasz, nem csak hogy magam után, de utána is mindig én mosogatok el! olyan lelkesen alkotnék vlmi kaját, de kijelentette hogy a konyha az övé, én takarodjak onnan :,( (örülök hogy tojásrántottát csinálhatok magamnak, de akkor is ott kotnyeleskedik, pedig nem vagyok béna) szerencsére mamám lehív magához mindig mikor vlmi sütit csinál, hogy legalább besegíthessek :) alig várom h elköltözzek és magamra főzzek, mert ő még unalmasan is főz.. 16/L
2010. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Ezentúl majd mindig elmosogatok, hátha így nem lesz baj:) Köszönöm nektek:)
2010. júl. 19. 20:30
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet, hogy nem nagyon szereti a sütiket, vagy vigyázna az alakjára?
2010. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nem szereti, hogy neki kell előtte és utána is pakolnod. Nyilvánvaló, hogyha te főzöl, neked is kell elmosogatnod, megterítened, sőt, még az is lehet - legalábbis akkor van rendben minden -, hogyha evés után is te mosogatsz!
2010. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A mosatlan nem zavarja, de mostanában kezdi értékelni a sütiket:) Köszi nektek;)
2010. júl. 24. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!