Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan tároljátok a pogácsát?

Hogyan tároljátok a pogácsát?

Figyelt kérdés
hogy megsütés után is olyan jó morzsás maradjon (krumplis pogácsa)
2010. júl. 24. 14:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Az elsönek: az, hogy mennyi fogy el egy nap alatt, nagyon függ a család méretétöl meg az étvágyától is: pl. nálunk egyedül én szeretem a pogácsát, és nincs túl nagy étvágyam - egy nap legfeljebb 8 - 10 pogácsát tudok megenni, ennyire keveset meg nem lehet sütni. A testvéreméknél mindenki szereti (2 felnött meg 3 nagy gyerek), ott 2-3 tepsi is elfogy egy nap alatt. Szóval nem mindig olyan egyszerü, mint ahogy irtad.


A kérdésre: adagokban lefagyasztom és mikroban kiolvasztom, vagy sütöben átforrrósitom.

Ha tudom, hogy másnap még megesszük, akkor müanyag dobozban vagy zacskóban tartom és sütöben röviden átforrósitom, akkor olyan lesz, mint a friss.

2010. júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 25. 11:14
 13/13 anonim ***** válasza:
23%
Én inkább megveszem és akkor mindig frisset eszem. ;)
2010. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!