Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Vasárnap este készített...

Vasárnap este készített krumplipürét felhasználhatom még? Mit készítsek belőle?

Figyelt kérdés
Nagyon sok megmaradt, egy közepes lábasnyi...sajnos nem sima krumplipüré, mert akkor csináltam volna szilvás gombócot, dinsztelt hagyma van közé keverve :( Mit csináljak vele? Jó lehet még vajon? Sajnos nem merek kóstolni soha, mert ha romlott valami, rögtön hányok :) Van valakinek ötlete, mit tudnék belőle készíteni, feltéve ha még jó? Köszönöm előre is!
2010. jún. 10. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5 napos krumplipüré? dobd ki!
2010. jún. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
dobd ki.tej van benne, vaj, a fött krumpli is erjedni kezd 5 nap alatt, már megromlott
2010. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Oké :) Köszi!
2010. jún. 10. 08:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tejjel készítetted,akkor még jó. Keverj hozzá 1-2 tojást,lisztet,amennyit felvesz. Tedd egy kizsírozott tepsibe. A tetejére is tégy egy kanányi zsírt,és süsd meg pirosra a sütőben. Húsköretnek felhasználhatod.
2010. jún. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sajnos tej van benne. Ráadásul házi kecsketej. Felhasználtam volna már hamarabb is, csak nem volt időm foglalkozni itthon főzéssel, meg nem is nagyon voltam itthon vizsgák (fősuli) meg ilyesmi miatt...akkor ma gondolkoznom kell mit főzzek vacsorára kettőnknek :)

Köszi a válaszokat, inkább kidobom akkor!

2010. jún. 10. 08:58
 6/13 anonim ***** válasza:
nem jó akkor
2010. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én tejföllel és vajjal csinálom a krumplipürét. A mai tejfölök 2 hétig is elállnak, mégis azt tapasztalom, hogy már másnap sem olyan finom, harmadnap pedig kifejezetten savanyú. Ha műanyagba teszem, akkor már másnap is.

Szóval sajnos biztosan nem lehet megenni.

2010. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt itthon tejföl, ezért csináltam tejjel. Meg vaj is került bele, azon pároltam meg a hagymát, amit aztán belekevertem.
2010. jún. 10. 09:14
 9/13 anonim ***** válasza:

szia! akkor sajnos tényleg megmurrant a krumplid:( amúgy krumplikrokettet ajánlottam volna belőle.

üdv.

2010. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előző!

"Megmurrant" - de jó kifejezés! (nem éllel mondom!) Melyik tájegységen mondják így, (Bp-i vagyok...)

2010. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!